Başkan Tugay’ın seçim vaadiydi İzmirliler Anne Kart’tan memnun

Başkan Tugay’ın seçim vaadiydi İzmirliler Anne Kart’tan memnun

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın 180 günlük hızlı eylem planında yer alan Anne Kart
Ana Sayfa Haberler 19 Mayıs 2024 54 Görüntüleme

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Mudanya’da coşkuyla kutlandı. Mudanya meydanlarını, bayram sevinci sardı

İskele Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başlayan kutlamalar, Mudanya Kaymakamı Ayhan Terzi, Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç’ın yanı sıra ilçe protokolü, siyasi partiler, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve Mudanyalıların katıldığı kortej yürüyüşüyle devam etti. Mütareke Meydanı’nda son bulan yürüyüşün ardından Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve öğrenciler tarafından karate, judo, jimnastik gösterileri yapıldı. Halk Oyunları gösterileri sonrasında, Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri verildi.

“GELECEĞE UMUTLA BAKIYORUZ”
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 105 yıl önce yaktıkları kurtuluş meşalesinin ilelebet yanmaya devam edeceğini söyleyen Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, “Geleceği gençlerimizin göstereceği çaba ve emek şekillendirecektir. Atatürk devrimlerinin ışığında çok çalışan gençlerimiz sayesinde geleceğe umutla bakıyor, tüm gücümüzle, gençlik ateşimizle aydınlık yarınlara emin adımlarla yürüyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Magazin Haberleri