Serkan Töre: ‘’Kalıcı Projelerde Yer Alip Yurtdışında Ödüller Alarak Ülkemi En Güzel Şekilde Temsil Etmek İstiyorum”

Serkan Töre: ‘’Kalıcı Projelerde Yer Alip Yurtdışında Ödüller Alarak Ülkemi En Güzel Şekilde Temsil Etmek İstiyorum”

Serkan Töre, Hollanda’da yaşamaktadır. Mankenliğe yurtdışında 2022 yılında adım atan Töre,  Türkiye’de
Ana Sayfa Magazin 25 Eylül 2023 166 Görüntüleme

25.Göktürk Yaşam Festivali büyük ilgi gördü

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in katkılarıyla, Göktürk Dergisi’nin düzenlediği “25. Göktürk Yaşam Festivali” Göktürk Özgecan Aslan Parkı’nda gerçekleşti. Öğle saatlerinden itibaren gece 23,00’e kadar süren festivalde birbirinden farklı ürün ve hizmet standları yer alırken festival çocuklar için tam bir eğlence ortamı oldu.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken festival alanında bulunan çeşitli alanlardan hizmet veren standları gezerek stand sahipleri ile samimi sohbetler yaptı ve festivale katıldıkları için teşekkür etti. Başkan Deniz Köken, Göktürk Dergisi’nin yirmi beşinci kez düzenlediği Göktürk Yaşam Festivali’ne ev sahipliği yapan Ümit Öner’e teşekkür etti.

Göktürk ve Kemerburgaz’da bundan sonra bu tarz etkinliklerin daha çok olacağını söyleyen Köken belediye olarak Kemerburgaz’da temeli atılan yüzme havuzunun bitme aşamasında olduğunu, Göktürk’te yeni bir lisenin temeli atılacağını ve Göktürk’e iki farklı ara yol çalışması ile otobana bağlantı sağlanacağını ve birçok proje ile Göktürk-Kemerburgaz’a gelişim sağlayacağını söyledi.

Babalar Korosu ilgi çekti.

Festivaldeki en ilgi çeken etkinlik ise Göktürk bölgesinde yaşayan babalar tarafından kurulan “Göktürk Babaları Korosu”nun kulakların pasını silen konser oldu. “Babalar Korosu” ile başlayan konser performansları, Faruk Emre’nin verdiği konserle son buldu. Festivale Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürü Levent Türkmen ve Eyüpsultan İlçe Jandarma Komutanı Zeki Gülter’de katıldı.

Yorumlar

Magazin Haberleri