Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de

Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de

Yeni Nissan Qashqai, İstanbul’da gerçekleştirilen basın lansmanı ile tanıtıldı. Yeni Qashqai, güncellene
Ana Sayfa Magazin 4 Ağustos 2023 214 Görüntüleme

90’LARI 2023′ E TAŞIYAN ADAM, HALUK ÖZKAN

Müzik piyasasında yapımcılığını yaparak çıkardığı peş peşe albümlerle kendisinden söz ettiren sanatçı Haluk Özkan, Hazal’a ve 90 ‘ların en önemli yorumcularına hazırladığı single çalışmasıyla  tekrar gündemde.

Haluk Özkan sanatçı arkadaşlarına yaptığı çalışmaların tamamının, bestelerini, sözlerini, aranjelerini ve prodüktörlüğünü başarılı bir şekilde yaparak 90’ları 2023 ‘e taşıyor.

Sanatçı Haluk Özkan “ 90’ların en güçlü yorumcularından biri olan Hazal’ı seçtim çünkü; 90 ‘ların müzik Dünyasında ruh vardı, yorum kabiliyeti vardı işte ;  o ruh müziğe hala hakim. Günümüz popüler müzik kültüründe duygu yok, insan yok, aşk yok, sevda yok ve o yüzden  suda oluşan baloncuk gibi çabucak kayboluyor. Ama 90 lar öylemi? Çağlayan ırmak gibiydi. İşte ben de 35 yıllık sanat hayatımda ki bilgi ve birikimi sanatçı dostlarıma harcıyorum bunlardan en iyi örnek Hazal’a hazırladığım  ‘’Erkilet Güzeli’’ adlı çalışmadır. 90’lar da bizi sesleriyle sanatsal duruşlarıyla etkilemiş birçok sanatçı arkadaşıma da yeni single  hazırladım ve peş peşe çıkaracağım.  90’ların müzisyen ve müzik kalitesi 2023 e hakim olacak. Bu sanatçılardan biri Hazal ve ona verdiğim desteği hak eden bir sanatçı.

Müzik piyasası her ay,  90’lardan bir sanatçı arkadaşıma  bestelerini, aranjelerini, ve yapımını üslendiğim bir çalışmaya kavuşacak.  90’ların sanatçıları yaptığım yeni aranjmanlarla müzik severlerin kulaklarının pasını silecek” dedi.

HAZAL YORUMUYLA “ERKİLET GÜZELİ”

Yorumlar

Magazin Haberleri