Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin 3 Temmuz 2022 417 Görüntüleme

Altın Melek Ödülleri sahiplerini buldu

Altın Melek Ödülleri sahiplerini buldu

Magazin, Sanat ve müzik dünyasının önemli ödülleri arasında yer alan Öndeş Tekstil Altın Melek ödülleri sahiplerini bulurken, tören de yıldız yağmuru vardı
Türkiye’de artık bir gelenek haline gelen magazin, sanat ve müzik dünyasının önemli ödülleri arasında yer alan Öndeş Tekstil Altın Melek Ödülleri, Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleşen görkemli gece ile sahiplerini buldu.
Tayyar Işıksaçan ve Gözde Özceylan’ın sunumuyla gerçekleşen muhteşem gece de yıldız yağmuru yaşandı. Aydilge, Mustafa Topaloğlu, Mehmet Ali Erbil, Merve Boluğur, Ece Mumay, Seda Sayan, Çağla Şikel, Zeynep Dizdar, Faruk K, Ferdi Akarnur, Tuğba Altıntop, Murat Serezli, Cansu Taşkın,  Gökçe Kırgız, Anıl Budak, Çiğdem Günal, Bülent Uslu, Hatice, Niran Ünsal, Aslı Hünel, Niran Ünsal, Özlem Savaş , Esra Sönmezer , Gece Işık Demirel, Ebrar Demirbilek gibi yıldızlar ödüllerine kavuştu.

‘CÜNEYT ARKIN İÇİN ALIYORUM’

Tören de yıldız isimlerin verdiği mesajlar dikkat çekerken en büyük alkışı Murat Serezli aldı. Aldığı ödülü, geçtiğimiz gün kaybettiğimiz usta oyuncu Cüneyt Arkın için aldığını ifade eden Serezli, babası Metin Serezli ve Cüneyt Arkın’ın oyunculuklarına hayran bir çocuk olarak büyüdüğünü belirterek, ödülünü Arkın anısına aldığını söyledi.
‘BÜYÜK HUZUR İÇİNDEYİM’
Öndeş Tekstil Altın Melek Ödülleri yönetim kurulu başkanı Olcay Kutluca da tören sonrasında medya mensupları ile bir araya gelirken, ‘‘Bu törende bizimle beraber olan tüm herkese çok teşekkür ediyorum. Ülkenin en saygın törenlerinden bir tanesine imza atmanın verdiği huzur içerisindeyim’’ ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yorumlar

Magazin Haberleri