Pınar Eliçe, 50 Yaşına Girdi

Pınar Eliçe, 50 Yaşına Girdi

Sahnelerin aranılan assolisti Pınar Eliçe, 50 yaşına girdi. Dogumgününü Yeniköy’de bir balıkçıda ailesi
Ana Sayfa Magazin 18 Eylül 2023 154 Görüntüleme

AMERİKA’YI FETHETTİ

Bütün yaz konserden konsere koşan Demet Akalın geçtiğimiz günlerde Amerika’ya tatile gitmişti. Burada da boş durmayan Akalın dün akşam New York’taki New Jersey Acoustic adlı mekânda sahneye çıktı. Yeni şarkısı “Bana Yolla”yı da ilk kez burada canlı seslendirdi…

Bu yaz yoğun bir programı olan Demet Akalın konserlerden stüdyoya girmeye vakit bulamamıştı. Akalın sezonu kapatır kapatmaz yeni şarkısı “Bana Yolla”nın kayıtlarını bitirip Amerika’ya gitmişti. Geçen cuma tüm dijital platformlarda yerini alan şarkı listelerde fırtına gibi eserken Demet Akalın başarısını tatil için gittiği Amerika’da kutladı.

Demet Akalın New York’tan gelen yoğun istek üzerine hayranlarını kırmadı ve buradaki New Jersey Acoustic’te dün akşam sahneye çıktı. Yoğun ilgi gören ve biletleri bir ay öncesinden tükenen konserde Akalın hem dünden bugüne hit olmuş parçalarını söyledi hem de yeni şarkısı “Bana Yolla”yı da ilk kez canlı olarak seslendirdi. Seyircinin henüz bir gün önce çıkan şarkının sözlerini ezbere söylemesi Akalın’ı duygulandırdı.

Bu arada “Bana Yolla”nın klibi New York’un meşhur meydanı Times Square’deki dev ekranda yayınlandı. Demet Akalın’ın hayranları bu görüntüleri sosyal medyada defalarca paylaşarak Demet Akalın’a “Kraliçe Amerika’yı fethetti” notunu düştü.

Etiketler:

Yorumlar

Magazin Haberleri