İlk Mini Kent Bostanlığı Çevre İnovasyon ve Eğitim Merkezi’nde

İlk Mini Kent Bostanlığı Çevre İnovasyon ve Eğitim Merkezi’nde

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Çevre İnovasyon ve Eğitim Merkezi'nde ilk defa mini kent bostanlı
Ana Sayfa Magazin 7 Haziran 2023 186 Görüntüleme

AŞKLARINI UZUN YOLCULUKTA TEST ETMİŞLER…

Geçtiğimiz aylarda avukat sevgilisi Mehmet Şah Çelik ile dünya evine giren ünlü oyuncu Wilma Elles ilişkisi ile ilgili çok samimi itiraflarda bulundu. Güzel oyuncu, “Ben aile ortamını çok seviyorum. Her şeyi birlikte paylaşabilmek benim için çok önemli. Onu test etmek istedim. Almanya’dan Türkiye’ye araba ile seyahat ettik birlikte. Bir insanı en güzel seyahatte tanırsın ya, ben de onu bu şekilde tanımak istedim.” Dedi.

 Manşetteyiz Dergisine ailesi ile birlikte röportaj veren ünlü oyuncu Wilma Elles çok samimi itiraflarda bulundu. Milat ve Melodi adında ikiz çocukları olan güzel oyuncu, “Anne olmak benim için bir rüyaydı. Hem oyuncu, hem anne dem de iş kadını olmak istedim hep. Onun için anne olmak için gün saydım. Annelik sanki rengarenk bir dünyaya girmek gibi. Annelik her şeyi yeniden deneyimlemeye başlamak gibi… Hayata yeniden başlamak gibi… Bu muhteşem bir şey! Dünyanın en tatlı şeyi insanın yavrusu, o kadar büyük keyif veriyor ki. Onları her gün seyretmek, koklamak, sarılmak Allah’ın en büyük hediyesi! Ben onlara en çok özgüven ve aşk aşılamaya çalışıyorum. Çünkü aşk çok önemli! İçinde aşk olan her şey size hayat başarısını getirir ve gerçekten her şeyi başarırsınız.” Dedi.

SEVGİLİYKEN DE ÇOK ÖZELDİ AMA ŞİMDİ ONUN ÇOK ÜST VERSİYONUNU YAŞIYORUZ.

 Evliliğin çok güzel gittiğiniz belirten Wilma Elles – Mehmet Şah Çelik çifti mutluluk pozları verdi. Evliliği hakkında konuşan Wilma Elles, “Çok çok güzel gidiyor. Çok mutluyum. Aslında ben evlilikten çok korkuyordum. Sevgiyi aşkı öldürür mü diye düşünürdüm. Zamanla her şey zorunluluk haline gelir de keyfi kaçar mı diye düşünür ve korkardım ama hiçbir şey düşündüğüm gibi olmadı. İnanılmaz mutluyum. Çok şükür. Mehmet Şah ilk önce benim sevgilimdi ama şimdi ailem oldu. Yaşadığımız şey çok çok özel. Sevgiliyken de çok özeldi ama şimdi onun çok üst versiyonunu yaşıyoruz.” Dedi.

“ONU TEST ETMEK İSTEDİM”

İlişkilerinin nasıl başladığını anlatan Mehmet Şah Çelik, “2018 yılında tanıştık. Wilma Hanımı konuşmacı olarak İstanbul Barosu’na çağırdık. Bu konuşmadan sonra iki yıl hiç görüşmedik. Bir sanat sempozyumu idi. Pek çok sanatçı davet etmiştik. Wilma hanımı da bir arkadaşım aracılığı ile davet etmiştik. Geldi ve oturumdan hızlı bir şekilde ayrılmak zorundaydı. Antalya Altın Portakal Film Festivali’ne gidecekti. Bu görüşmeden sonra iki yıl hiç görüşmedik. İki yıl sonra beni bir dava için aradı fikir istedi.” derken, Wilma Elles de, “Biz bir yıl boyunca birlikte birkaç proje üzerine çalıştık. Ben aile ortamını çok seviyorum. Her şeyi birlikte paylaşabilmek benim için çok önemli. Onu test etmek istedim. Almanya’dan Türkiye’ye araba ile seyahat ettik birlikte. Bir insanı en güzel seyahatte tanırsın ya, ben de onu bu şekilde tanımak istedim.” dedi. Eşi Mehmet Şah Çelik ise, “O beni test etti işte. Bir insan hayatının belli döneminde belli tecrübeler edinir, daha sonrasında aldığı kararlarda kriterleri de buna göre daha katı oluyor. Wilma’nın da belli tecrübesi vardı, ince eleyip sık dokuması gerekiyordu. İki tane güzel çocuğu vardı. Dolayısı ile birisini hayatına alırken o kriterleri dikkate almak zorundaydı. Ben bunları çok normal karşıladım. Bazen şüpheci yaklaşımları olurdu, ben de ona hak verirdim, “Çok haklısın.” derdim. Yani ben de olsam ben de şüphe ile yaklaşırdım. Evinize, hayatınıza, çocuklarınızın yanına alıyorsunuz. Çok önemli.” Şeklinde konuştu.

BEYAZ SHOW’LA BİRLİKTE İNSANLAR GERÇEK WİLMA’YI TANIDI VE ÇOK SEVDİ.

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin kötü kadını Caroline yüzünden çok çektiğini ifade eden Elles, “Ben çok filmde ve dizide oynadım ama halk hep Caroline olarak bildi beni. Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show’u aslında benim için dönüm noktası oldu. Orada çok farklı bir karakter tanıdı Türk halkı. O programda çıkana kadar beni sokakta gördüklerinde fısıldaşmalar, yan yan bakmalar, sinir olmalar olurdu. Korkunçtu… Ama Beyaz Show’la birlikte insanlar gerçek Wilma’yı tanıdı.” Dedi.

Dijital Platformda “Yaşama Dair Yaşayan Haberler” sloganı ile yer alan Manşetteyiz Dergisi; sağlık, yaşam, magazin, moda, dekorasyon, iş dünyası, astroloji, özel röportajlar, lansmanlar ve daha pek çok zengin içerikle her ay okuyucusu ile buluşuyor. Manşetteyiz Dergisini www.mansetteyizdergi.comwww.mansetteyiz.com, Türkcell Dergilik Uygulaması, Fliphtml5 ve Dijital Basın platformundan okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Magazin Haberleri