Sosyal medya’nın atarlı fenomeni Murat Övüç’e artık biz ROBİNHUD demek istiyoruz.,Nedenmi çünkü Murat Övüç Çevresindeki iş adamlarından yardım.severlerden sponsor’lardan destek alarak ihtiyaç sahibi aile’lere,yaşlılarımıza,sağlık personelimize,Polis teşkilatımızdaki Memur arkadaşlarımıza dağtımlarda bulunuyor .Tabi bu arada dağıtım derken ihtiyacı olanlara erzak saglık ve polis teşkilatına Kolonya dezenfektan yani kısacası ne gerekiyorsa MURAT ÖVÜÇ Hemen yanlarında Ayrıca Murat Övüç , Yaşlılarımız Başımızın tacıdır Onlara iyi bakalım İhtiyaçlarını karşılıyalım dedi.