Nihat Doğan bazı sözlerini kendisinin yazdığını ispatlayana 10 bin Euro verecek

Nihat Doğan bazı sözlerini kendisinin yazdığını ispatlayana 10 bin Euro verecek

Nihat Doğan “Geçen gün İngiltere’deydim arkadaş 5 yaşında ki çocuk bile İngilizce konuşuyor” Ünlü türküc
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin 14 Mayıs 2020 1357 Görüntüleme

AYŞEGÜL AYTAŞ, CİNE5 TV’YE TRANSFER OLDU !

AYŞEGÜL AYTAŞ, CİNE5 TV’YE TRANSFER OLDU !

Çok yönlü bilgileri ve birikimleriyle tüm Türkiye’nin dikkatini çekmekle kalmayıp Beşiktaş TV’de spor yorumcusu olarak faaliyetlerini sürdüren Ayşegül Aytaş, Cine5 TV’ye transfer oldu.

Peki, Ayşegül Aytaş Kimdir ?

Çok yönlü bilgileri ve birikimleriyle tüm Türkiye’nin dikkatini çekmekle kalmayıp Beşiktaş TV’de spor yorumcusu olarak faaliyetlerini sürdüren Ayşegül Aytaş, Cine5 TV’ye transfer oldu.

1988 yılının Eylül ayında Mersin’de doğmuş , İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı zamanda öğretmenlik kimliği bulanan Ayşegül Aytaş, 4 sene boyunca öğretmenlik yaptığı zaman diliminde Spor yorumcusu ve analizcisi olarak başta Kanal A’da Haydi Maça Programı ile tanınmış daha sonra aldığı Yılın En İyi Spor Yorumcusu Ödülü ile Beşiktaş Kulübü’nün dikkatini çekerek Beşiktaş TV’de Nokta Tahminler programını hazırlamış ve sunmuştur. Nokta Tahminler adlı programında sunucu ve yorumcu olarak koltuğa oturan Ayşegül Aytaş, büyük küçük fark etmeksizin herkesin içini ısıtan pozitif enerjisi ile kendine has yorumlarını,analizlerini,tahminlerini seyircileri ile paylaşmış ve başarıları ile bir çok ödül töreninde ilk çağırılan isim olmuştur . Spor yorumu ve analizcisi kimliğinin yanında spor yazarı kimliği de bulunan Ayşegül Aytaş’ın Yılın En İyi Sporcusu ve Analizcisi olarak 4 ödülü bulunmaktadır.

2017 ,2018 ,2019 yıllarında kendi programları haricinde Umut Tezerer’in sunduğu Futbol Tutkusu programına ve birçok spor programına spor yorumcusu kimliği ile konuk olan Aytaş ,yeni çığırlar açmaya doymayıp takdire şayan projelere imza atmaya devam etmektedir.
Yeni dönemde yeni projeler ile sıkça adını duyacağımız, ayrıca spor dalında ve futbolda bayanlara dair tüm tabuları kıran Türkiye’de ki tek bayan spor yorumcusu , şimdilerde ise tüm proje ve başarılarını transfer olduğu Cine5 Tv’de kariyerine devam edecektir.

Yorumlar

Magazin Haberleri