Büyükakın’dan binicilik sporuna tam destek; “Sporu ve doğa sevgisini her yaşa aşılayacağız”

Büyükakın’dan binicilik sporuna tam destek; “Sporu ve doğa sevgisini her yaşa aşılayacağız”

Ata sporumuz biniciliği yeni nesillere sevdirmek amacıyla uzman eğitimciler eşliğinde ücretsiz at biniş
Ana Sayfa Haberler 17 Haziran 2024 66 Görüntüleme

Başkan Kınay’dan kesim yerlerine ziyaret

Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay, Kurban Bayramı’nın ilk gününde Uzundere’de yer alan Karabağlar Kaymakamlığı İlçe Kurban Hizmetleri Komisyonu tarafından belirlenen kurban kesim yerlerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı.

“Bayram boyunca vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

Kurban kesim işlemi için gelen vatandaşların bayramını kutlayan Başkan Kınay, herkese sevdikleriyle birlikte geçirdikleri huzur dolu bir bayram diledi. Aynı zamanda kesim yerindeki Karabağlar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile bayramda Karabağlar’da yürütülen çalışmalar hakkında konuşan Başkan Kınay, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi adına belediye ekiplerinin aralıksız çalışmaya devam ettiklerini belirterek, “Bayram boyunca vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Zabıta ekiplerimiz kesim işlemlerinin onaylı kesim yerlerinde gerçekleştirilmesi için denetim işlemlerini sürdürecek. Ayrıca veterinerlik ekiplerimiz kaçan hayvanların yakalanması konusunda vatandaşlarımıza hizmet verecek. Karabağlar’da yaşayan hemşerilerimizin mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmesi için ekiplerimiz bayramda da sahada olacak ve vatandaşlarımıza destek olmayı sürdürecek. Herkese iyi bayramlar dileriz” dedi. 

Ekipler çalışmaya devam ediyor

Karabağlar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçede Karabağlar Kaymakamlığı İlçe Kurban Hizmetleri Komisyonu tarafından belirlenen yerlerin dışında gerçekleştirilen kurban satış ve kesim işlemlerini denetlerken, Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri kaçan hayvanları yakalamada vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ise bayramın ilk gününden son gününe kadar vatandaşların temiz bir bayram geçirmesi için çalışmayı sürdürecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Siber savaşlar hız kesmiyor

Siber savaşlar hız kesmiyor

Magazin Haberleri