DEMET ŞARKISI İLE YAZ GELDİ…

DEMET ŞARKISI İLE YAZ GELDİ…

Her albümüyle dinlenme ve satış rekorları kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın yeni şarkısı “Bi Daha
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin 11 Mayıs 2021 159 Görüntüleme

Bayram sofralarının en lezzetli misafirleri Serez Dondurmacısı’ndan

Bayram sofralarının en lezzetli misafirleri Serez Dondurmacısı’ndan

‘Ne yiyorsak onu sunarız’ mottosuyla hareket eden Serez Dondurmacısı, birbirinden leziz 45 dondurma çeşidi ile Ramazan Bayramı’nda da hem damakları hem de sohbetleri tatlandırmaya devam ediyor. Bodrum mandalinalı lokum sorbeden limon ve Alaçatı sorbeye, yüzde 83 duble çikolatalı dondurmadan şekersiz ve düşük kalorili dondurmalara kadar uzanan geniş lezzet yelpazesiyle bayram menülerinde fark yaratan Serez Dondurmacısı, tazeliği imza tatlara dönüştürüyor. Görüntüsüyle akıllarda, tadıyla damaklarda kalan Serez Dondurmacısı, tüm çeşitleriyle hem formuna dikkat edenleri düşünüyor hem de birbirinden özel tatlarıyla bayramın klasik şerbetli tatlılarına ferah bir dokunuş kazandırıyor.

 Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bayramı pandeminin gölgesinde evlerimizde geçireceğiz ama bu, bayram lezzetlerinden vazgeçeceğimiz anlamına gelmiyor. Dondurmanın karşı konulmaz lezzetini keyifli sofralara taşıyan Serez Dondurmacısı, farklı damak tatlarına hitap eden dondurma seçenekleriyle Ramazan Bayramı’nı karşılamaya hazır… En iyiyi sunmak için uyguladığı yüksek kalite standartlarıyla Serez Dondurmacısı, bu bayramda da tarladan külaha ve sofralara uzanan bir lezzet hikayesi yazıyor.

Lokumun sorbe haliyle bayram menülerinde tatlı tazelik

Serez Dondurmacısı’nın yepyeni ve özel lezzeti Bodrum Mandalinalı Lokum Sorbe, meyve hafifliğini geleneksel aromalarla bir araya getirerek bayram sofralarına eşlik ediyor. Hem sorbe olması hem de sorbenin lokumdan elde edilmesiyle eşsiz bir tarif ortaya koyan bu tat, Bodrum’un en özel mandalinalarıyla damakta iz bırakan bir lezzete dönüşüyor. Özgün ve ezber bozan reçetesiyle bayram menülerine tazelik getiren Bodrum Mandalinalı Lokum Sorbe, dondurma severlere ferahlatıcı bir alternatif sunuyor.

Sorbelerin yıldızı, bayram sofralarının yıldızına dönüşüyor

Yaban mersini, frambuaz, vişne, böğürtlen, çilek ve karadut içeriğiyle gerçek bir meyve şöleni sunan Alaçatı Sorbe, özel reçetesiyle sadece Serez Dondurmacısı’nın menüsünde yer alıyor. Alaçatı Sorbe, Ege’nin serin sahillerinden tazecik bir esinti gibi bayram sofralarındaki yerini almaya hazırlanıyor.

Dondurmanın en iyisi, limonun en lezzetlisi

Serez Dondurmacısı, pestisit içermeyen, mevsiminde hasat edilmiş meyvelerle hazırladığı tatlarla doğru dondurmanın en iyisini ve en lezzetlisini sofralara getiriyor. Güney’in en taze limonları sorbenin yumuşacık dokusuna eşlik ederek lezzetine doyum olmayan bir tada dönüşüyor. Süt ve süt ürünleri içermeyen, laktoz intoleransı olanlar ve vegan beslenenler için hafif bir seçenek sunan Limon Sorbe, yüzde yüz meyve içeriğiyle bayram coşkusuna ortak oluyor.

Daha çok çikolata, daha çok mutluluk

Serez Dondurmacısı, kendi ürettiği çikolatalardan elde ettiği özel formüllü Duble Çikolatalı dondurmasını tatlı severlerin beğenisine sunuyor. Damak çatlatan bu lezzet, dondurmanın tazeleyen enerjisini gerçek kakaonun karşı konulmaz aromasıyla buluşturuyor.

 Bayramda da formuna dikkat edenlere özel dondurmalar

Serez Dondurmacısı’nın, yüksek lif ve proteinli sade ve çikolatalı dondurmaları ise formuna dikkat edenlere lezzetli bir alternatif sunuyor. Besleyici ve onarıcı içeriği ile yoğurtlu dondurmaların yanı sıra sadece taze sütten gelen laktozla tatlandırılan sade, çikolatalı ve muzlu şekersiz dondurma çeşitleriyle bayramda da formuna önem verenlerin tercihi oluyor.

Tüm Türkiye Serez Dondurmacısı’na bir tıkla ulaşabiliyor

Birbirinden lezzetli Serez Dondurmacısı ürünlerine; İstanbul’da Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem, Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy şubelerinin yanı sıra www.serezdondurmacisi.com, GetirYemek ve Yemeksepeti uygulamasından ulaşılabiliyor. Serez Dondurmacısı web sitesinden verilen siparişler için Türkiye’nin dört bir yanına gönderim yapılıyor.

 Serez Dondurmacısı Hakkında

‘Ne yiyorsak onu sunarız’ mottosu ile yola çıkan Serez Dondurmacısı’nın temeli 2010 yılında Serdar Kemahlı tarafından atıldı. Çocukluğunda yediği gerçek ve sağlıklı dondurmayı yeniden üretme fikrini hayata geçirme kararı alan Kemahlı, 2011 yılı itibariyle Ar-Ge çalışmalarına başladı. Dondurma üretimi konusunda akademisyenlerle görüşerek yerli ve yabancı kaynaklar okudu, yabancı reçeteleri inceledi, doğru hammadde temini için Marmara, İç Anadolu ve Ege bölgelerinde yer alan meyve üreticileri ve ari işleme belgesine sahip süt üreticileri ile görüştü. Araştırmaları sonucunda “doğru dondurma” üretmenin temelinde kaliteli, taze ve doğal malzemelerin kullanılması kadar formülün de önemli olduğunu görerek her bir dondurma çeşidi için kendi formüllerini oluşturmaya başladı. Yaklaşık iki yıl süren araştırmaların ardından 2012 yılında İstanbul Maltepe’de ilk mağazasını faaliyete geçiren Kemahlı, Yeni Nesil Dondurmacılık felsefesiyle Serez Dondurmacısı markasını sektöre kazandırdı. Doğru dondurmanın adresi Serez Dondurmacısı “Gurme Dondurmacılık” anlayışıyla dondurmaya hak ettiği değeri veriyor.

Yorumlar

Beyaz Haber ajansı
Magazin Haberleri