Karting İkinci Ayak Tuzla’da

Karting İkinci Ayak Tuzla’da

ICRYPEX, MOTUL ve Tuzla Belediyesi’nin katkılarıyla Tuzla Motorsporları Kulübü tarafından organize edile
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin, Müzik, SİNEMA FİLM 27 Haziran 2022 348 Görüntüleme

Biletinial Rock ‘N’ Roll Kralı’nın hayatını vizyon tarihinden önce izleyici ile buluşturdu

Biletinial Rock ‘N’ Roll Kralı’nın hayatını vizyon tarihinden önce izleyici ile buluşturdu

 Türkiye’nin teknoloji odaklı kültür, sanat, spor ve eğlence platformu Biletinial, bu yazın en beklenilen filmlerinden birinin ön gösterimini 22 Haziran tarihinde gerçekleştirdi. Bu defa Biletinial’ın şanslı takipçileri, müziğin efsanevi ismi Elvis Presley’nin hayatını konu alan “Elvis” filmini herkesten önce sinema perdesinde izledi.

Biletinial’ın 22 Haziran’da Torun Center CineTech Sinemaları’nda gerçekleştireceği ön gösterimde, katılımcılar özel hediyeler kazanma şansı yakaladı. 300’den fazla sinema, 2000’den fazla salon ve 220.000’den fazla koltuk kapasitesiyle sinema sektörünün lider biletleme platformu Biletinial, özel gösterimde şanslı takipçilerine Elvis Presley plağı hediye etti.

Elvis filmi, Rock ‘N’ Roll müziğinin kralı Elvis Presley’nin hayatını konu ediyor. Filmde Elvis Presley’nin hayat yolculuğu Austin Butler’ın harika performansı ile sinema perdesine aktarılıyor. İki Oscar ödülü sahibi Tom Hanks’in canlandırdığı, Presley’i keşfeden ve müzik yolculuğunda yanında yer alan esrarengiz menajeri Albay Tom Parker’ın anlatımı ile şekillenen film, onun Elvis ile olan karmaşık ilişkisine odaklanıyor. Presley’nin şöhrete kavuşması ile yıldıza dönüşmesi arasında geçen yirmi yılı aşkın sürede ikilinin başından geçenleri gözler önüne seriliyor.

Yorumlar

Magazin Haberleri