'Güneşi Söndürmem Gerek' Filminin Afişi Yayınlandı

'Güneşi Söndürmem Gerek' Filminin Afişi Yayınlandı

Emre Gül’ün uzun süre çok satanlar listelerinde yer alan gençlik romanı ‘Güneşi Söndürmem Gerek’ Sky Film
Ana Sayfa Magazin 28 Ocak 2024 136 Görüntüleme

BU KEZ EV SAHİBİ 2000’Lİ YILLARIN DİVASI NEZ’Dİ

Özgür Aras’ın Harbiye’de açtığı kulüp EV’in konsept partileri şehirde bir efsaneye dönüştü. Dün akşam 2000’lerin dev ismi Nez’in ev sahipliğini yaptığı partide konuklar sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi…

Sahnelerde fırtına gibi esen, dansıyla ve tarzıyla birçokları tarafından taklit edilen Nez önceki akşam ünlü iletişimci Özgür Aras’ın kulübü EV’de ‘Ev Sahipliği’ yaptı. Açıldığı günden bu yana İstanbul’un en popüler mekanlarından biri olan EV, partileriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Nez EV’de hem kendi dostlarını hem de kulübün müdavimlerini ağırladı. EV’ciler Nez ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

Nez’in ev sahipliği yaptığı gecenin rezervasyonları günler öncesinden doldu, telefonlar kilitlendi. Sevenleri Nez’i çok özlediklerini söyleyerek gecenin çok heyecanlı geçeceğinin sinyallerini vermişti. Gördüğü yoğun ilginin heyecanıyla konuklarıyla buluşan Nez seksi kıyafeti ve cana yakın tavırlarıyla gerçek bir ev sahibesiydi.

Israr üzerine sahneye çıkan Nez en popüler şarkılarını seslendirirken meşhur danslarını da yapmayı ihmal etmedi. Nez enerjisi ile bütün gece herkesi kendine hayran bırakken bir döneme damgasını vurmuş ‘Sakın Ha’ şarkısını söylerken tüm kulüp kendisine eşlik etti.

Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden partide Nez gazetecilerle sohbet ederken “Bu akşam gördüğüm ilgi beni çok mutlu etti. Çok eğlendik” dedi. Bu sene meslek hayatının 25. yılını kutladığını, mart ayında yeni çıkacak şarkısının klibi için de önümüzdeki hafta kamera karşına geçeceğini belirtti.

Yoğun istek üzerine 31 Mart Çarşamba gecesi EV’de ikinci kez Kobra Murat ile Roman Gecesi gerçekleşiyor!

Yorumlar

Magazin Haberleri