EMİR EMİRHANOĞLU DÜNYA STARLARI İLE BİRARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR

EMİR EMİRHANOĞLU DÜNYA STARLARI İLE BİRARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR

Samy Nacceri, menejeri Don Kerry ve Fransız şarkıcı Parisia; Oyuncu Emir Emiehanoğlu ile bir araya geldi.
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin 21 Ağustos 2021 57 Görüntüleme

CaddeYıldız Mobilya avangart konseptli ürünleriyle şimdi yeni mağazasında

CaddeYıldız Mobilya avangart konseptli ürünleriyle şimdi yeni mağazasında

30 yıllık deneyimi, birbirinden zevkli ürünleri ve lüksü herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen fiyat politikasıyla sektörünün öncü firmaları arasında konumlanan CaddeYıldız Mobilya, kusursuz bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. 60 kategoride 8 bine aşkın ürününü Oasis Cadde’de yer alan 1.600 metrekarelik showroomu ve online satış sitesi aracılığıyla kullanıcılarıyla buluşturan şirket, açılışını gerçekleştirdiği yeni konsept mağazasını ise yalnızca avangart konseptli ürünlerine ayırmış durumda. Ziyaretçilerinden gelen talepleri titizlikle değerlendirdiklerini ve yeni bir mağaza açmaya bu talepler neticesinde karar verdiklerini söyleyen CaddeYıldız Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Yıldız, attıkları bu adımla evini avangart bir tarzda döşemek isteyenleri memnun etmeyi amaçladıklarını vurguluyor.

Lüksü ulaşılabilir kılma hedefiyle yatak odasından yemek odasına, koltuk takımından genç odasına, bebek odasından bahçe mobilyasına kadar pek çok ürün grubunu mobilya tutkunlarıyla buluşturan CaddeYıldız Mobilya, Oasis Cadde’de hayata geçirdiği ve yalnızca avangart konseptli ürünlerini sergilediği yeni mağazası ile dikkat çekiyor.

Mağazacılık tarihinde bir ilk

Aldıkları yoğun taleple birlikte mağazalarında avangart ürünlere daha fazla yer vermeye karar verdiklerini ama bunu mağazanın mevcut konseptini bozmadan yapmak istediklerini belirten CaddeYıldız Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Yıldız, “Avangart mobilya modelleri zamansız olması sebebiyle pek çok insan tarafından sıklıkla tercih ediliyor. CaddeYıldız Mobilya olarak bu gerçekten hareketle mağazacılık tarihinde bir ilke imza atarak aynı lokasyon içerisindeki iki mağazayla farklı konseptlerin sergisini gerçekleştiriyor, böylece modern ve avangart ürünlerimizi ayrı mağazalarda, daha ferah ortamlarda, tarz karmaşası olmaksızın sunabiliyoruz. Yeni mağazamızın modern ve lüks konseptli ürünlerimizi sergilediğimiz ana showroomumuzla aynı lokasyonda yer alması kararsızlık yaşayan müşterilerimizin de hayatını kolaylaştırıyor. Burada sergileyeceğimiz modelleri, sosyal medyada ve showroom ziyaretleri sırasında en çok sorulan tasarımları gözlemleyerek belirledik. Web sitemizde yer alan avangart tarzdaki ürünlerimizi böylece fiziksel ortamda da kullanıcılarla buluşturma fırsatı yakalamış olduk.” dedi.

Yeni mağaza hedefleri yolda

Avangart konsepte sahip yeni mağazası ile mobilya sektörüne taze bir soluk getirdiklerini belirten Mesut Yıldız,“CaddeYıldız Mobilya olarak bundan sonraki hedefimiz öncelikli talepleri gözlemleyerek farklı illerde yeni mağazalar açmak yönünde olacak. Yakın vadede ise yeni bir metropol şehrinde yine talepleri karşılayan ölçekte, ferah bir mağaza ile en beğenilen ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Magazin Haberleri