Serkan Töre: ‘’Kalıcı Projelerde Yer Alip Yurtdışında Ödüller Alarak Ülkemi En Güzel Şekilde Temsil Etmek İstiyorum”

Serkan Töre: ‘’Kalıcı Projelerde Yer Alip Yurtdışında Ödüller Alarak Ülkemi En Güzel Şekilde Temsil Etmek İstiyorum”

Serkan Töre, Hollanda’da yaşamaktadır. Mankenliğe yurtdışında 2022 yılında adım atan Töre,  Türkiye’de
Ana Sayfa Haberler 28 Mayıs 2024 51 Görüntüleme

Casper Ürünlerinde Vade Farksız 6 Aya Varan Taksit İmkanı

Mayıs sonuna kadar Casper’de geçerli olmak üzere, farklı kategori ve ürünlerinde vade farksız 6 aya varan taksit imkanı sunan Casper, hızlı ve güvenli bir alışveriş fırsatı sağlıyor. 

Teknolojik ihtiyaçlara ve dijital çözümlere performanstan ödün vermeden, uygun fiyatlarla ulaşmak isteyen kullanıcıların bekleyişini Casper sonlandırıyor. Güç ve performansı günlük yaşamın her alanına ve tüm ihtiyaçlara uygun şekilde ürünler tasarlayarak sunan Casper, avantajlı ödeme seçeneklerinin yer aldığı ürünlerinde vade farksız 6 aya varan taksit imkanı sunuyor. Casper.com.tr’de geçerli avantajlı indirim fırsatıyla birlikte kullanıcılar kredi kartı, banka kartı, Havale/Eft gibi çeşitli ödeme seçeneklerinden en uygun olanı tercih ederek uygun taksit seçenekleri ve özel kampanya fırsatları ile hızlı ve güvenli bir alışveriş gerçekleştirebiliyor.

Vade Farksız 6 Aya Varan Taksit İmkanı 

Avantajlı fiyata, yüksek performanslı ürün arayışında olan teknolojiseverlerin gözü özel kampanya fırsatlarında. Mayıs sonuna kadar Casper.com.tr’de geçerli olmak üzere ürünlerinde vade farksız 6 aya varan taksit imkanı sunan Casper, aynı zamanda Garanti Bonus, Axess ve Paraf kredi kartlarına özel 12 aya kadar taksit imkanı sağlıyor. Alışveriş deneyimini kolaylaştıran bu kampanya ile kullanıcılar, dizüstü veya masaüstü bilgisayarlara, monitörlere, tabletlere ve bilgisayar aksesuarlara uygun ödeme seçenekleriyle erişim sağlayabiliyor.

Mayıs sonuna kadar Casper.com.tr’de geçerli olmak üzere, güç ve performansın trend tasarımlarla buluştuğu Casper ürünlerine, vade farksız 6 aya varan taksit imkanıyla erişebilmek için casper linkini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Magazin Haberleri