Şevval Sam D&R Turnesinde  Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Şevval Sam D&R Turnesinde Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Ünlü sanatçı Şevval Sam, ikonik rock şarkılarını alaturka ile buluşturduğu “Rock’ı Severiz” adlı yeni a
Ana Sayfa Haberler 30 Haziran 2024 63 Görüntüleme

*Cengiz Kurtoğlu’ndan oyuncu Müjde Uzman’a “Ben de anasına okurum o zaman” cevabı!*

 *Cumhurbaşkanımız ülkemizin başkomutanıdır!*
 Fantazi ve Arabesk müziğinin güçlü seslerinden Cengiz Kurtoğlu, yavru vatan Kıbrıs’daki Lefkoşa Concorde Tower Otel’de, konser verdi.
 40 yıllık sanat yaşamında pek çok unutulmaz şarkılara imza attığını belirten Kurtoğlu, bu sayede her kesim tarafından hala konserlerde yoğun ilgi ile karşılaştığını söyledi.
 Ameliyat ile kilo verdikten sonra giyiminde artık daha spor ve rahat kıyafetler tercih ettiğini söyleyen Kurtoğlu, “yıllarca papyon ve kıravat ile sahne aldıktan sonra bu rahatlığı sonuna sahnemde de gösteriyorum” dedi.
 Sanatçıya yeni şarkı veya albüm var mı diye sorulduğunda “Yok ya artık gerçekten uğraşamıyorum. Hatta 6 yıldır her şeyi hazır olan bir şarkım var, stüdyoya girip okuyamadım” diye cevapladı.
 *Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ülkemizin baş komutanıdır!* Sanatçı Cengiz Kurtoğlu’a Cumhurbaşkanı ve AKP genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la yakınlığı ile ilgili soruya “Biz onunla 40 yıllık abi kardeşiz. Özellikle ‘Duyanlara Duymayanlara’ ve Karadeniz şarkılarımı çok beğenir. O ülkemizin aynı zamanda baş komutanıdır” cevabını verdi.
 “Artık yorulduğumu hissediyorum.
Hayatı daha dolu dolu yaşamaya çalışıyorum” diyen Kurtoğlu, kendisinin bir veliahtı olmadığını ama oğlu Aydın’ın müzikal başarısını desteklediğini belirtti. Sanatçıya çiftlik gibi toprakla ilgili bir şeyler yapıp yapmadığı sorulduğunda “Hayır ama zaten benim Artvin Arhavi’de yüzlerce dönüm çay bahçelerim var. Onlarla da ilgileniyorum” diye yanıtladı.
 *Beni kimse film falan yapmasın!* Cengiz Kurtoğlu’na hayatının film yapılmasını isteyip istemediği sorulduğunda ise “Hayır istemiyorum. Kimse beni oynayamaz, oynamasın. Böyle bir şeye de izin vermem” diye cevap verdi. Sanatçı Tarabya’daki sahne aldığı zamanlar hatırlatılınca “Ah keşke yine o günler geri gelse. Yine oralarda çıkıp sahne alırdım. Çok güzel günlerdi gerçekten” diyerek özlemini dile getirdi.
 Son zamanlarda özellikle bazı genç erkek sanatçılarda görülen oje sürme, etek giyme, estetik yaptırma gibi şeylere nasıl baktığını soran gazeteciye Kurtoğlu “Bırakın bunları vallahi rezalet işler bunlar” diyerek sert tepki gösterdi. Kurtoğlu’na gelen bir başka soruda ruhsatsız bir mekanda sahne aldığı iddiası oldu. Sanatçı böyle bir şey olmadığını orada sahne almadığını söyledi.
 Son olarak fenomen dizi Kızılcık Şerbetinde oynayan Müjde Uzman’ın Cengiz Kurtoğlu ile özdeşleşen ‘Yorgun Yıllarım’ adlı şarkısını Berkay’ın yorumuyla daha çok beğendiğini söylediği hatırlatılan Kurtoğlu “O oyuncuyu tanımıyorum ama Berkay’ı çok severim. Madem hanım kızımız Berkay’dan dinlemek istiyor şarkımı ben de anasına okurum” diyerek espriyi patlattı.

Etiketler:

Yorumlar

Magazin Haberleri