FG Güngören Akü Servisi 

FG Güngören Akü Servisi 

Güngören akü servisi olarak her an yanınızdayız. Akü değiştirme hizmetlerine ihtiyacınız varsa bizi ara
Ana Sayfa Haberler 29 Haziran 2022 151 Görüntüleme

Cloudeffix, İrlanda Pazarına da Açılıyor

MechSoft’un ana merkezi Amerika’da, Ar-Ge birimleri ise Türkiye’de bulunan ve yatırımcısı olduğu CloudOffix, farklı coğrafyalardaki iş birliklerine devam ediyor. CloudOffix son olarak İrlanda’nın önde gelen dijital dönüşüm firmalarından Numla Ltd. ile ortaklık sözleşmesine imza attı.

 

CRM ve Müşteri Deneyiminde “Hepsi Bir Arada İş Çözümü” platformu CloudOffix, son olarak, merkezi Dublin’de bulunan dijital dönüşüm firması Numla Ltd. ile bir ortaklık sözleşmesine imza attı. 2000 yılında Belçika’da bir bilişim firması olarak kurulan Numla, 2017 yılında yepyeni bir iş modeliyle merkez ofisini İrlanda’ya taşıdı. Firmanın diğer ofisleri ise San Francisco, Toronto, Brüksel, Cidde ve Karaçi’de bulunuyor.  

 

Dijital dönüşüm alanında hizmet sunduğu firmalara benzersiz bir çözüm sunan CloudOffix’te tüm modüllerin birbirleriyle entegre çalıştığı ve uçtan uca çözümler üretebilen bir sistem bulunuyor. Sunulan bu çözümle; satış, pazarlama, e-ticaret, faturalama ve insan kaynakları gibi modüller entegre edilerek firmalara daha hızlı, daha verimli ve daha rekabetçi olabilme avantajı sağlanıyor. Bu sayede firmalar, mükemmel müşteri deneyimi elde etmek için onlarca farklı ürün kullanmak zorunda kalmıyorlar. 

 

CloudOffix CEO’su Gökhan Erdoğdu gerçekleştirdikleri bu değerli iş birliğine yönelik memnuniyetini dile getirdi. Erdoğdu; “CloudOffix ile birlikte bulut altyapısını kullanarak Sales Cloud, Marketing Cloud, Helpdesk Cloud, Project Cloud ve HR Cloud servislerimizle birlikte native bir platformda dijitalleşme hizmeti sunuyoruz.   Firmaların dijitalleşme yolculukları sırasında birlikte çalıştığımız partnerlerin seçiminde; yetkinlik, bilgi birikimi, sektör tecrübesi ve bulunduğu ülkenin pazarına hâkim olabilme en önemli kriterlerimizi oluşturuyor.” diye belirtti. Gökhan Erdoğdu; “İrlanda’daki yeni ortağımız Numla ile yollarımızın kesişmesi bizler için büyük önem taşıyor. Ortağımız ile birlikte, sektörde ses getirecek birçok projeye imza atacağımıza inanıyorum.” diye ekledi. 

 

Numla Ltd. CTO’su Dr. Abrar Zafar ise; “Müşterilerimiz bizden genellikle kullanıcı dostu, kolay anlaşılır ve gelişmiş bir CRM platformu bekliyorlar. Piyasadaki çoğu ürün ise bu beklentileri karşılamaktan oldukça uzak. Bu sebeple, tüm bu beklentilere cevap verebilen CloudOffix ile kurduğumuz yeni ortaklık bizleri çok heyecanlandırıyor.” diye vurguladı.   Zafar, portföylerinde bulunan sektör lideri firmalara entegre, esnek ve özelleştirilebilir çözümler sunmayı amaçladıklarının ve CloudOffix platformuyla bunu başarıyla hayata geçireceklerinin de altını çizdi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Magazin Haberleri