EMİR EMİRHANOĞLU DÜNYA STARLARI İLE BİRARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR

EMİR EMİRHANOĞLU DÜNYA STARLARI İLE BİRARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR

Samy Nacceri, menejeri Don Kerry ve Fransız şarkıcı Parisia; Oyuncu Emir Emiehanoğlu ile bir araya geldi.
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin 20 Haziran 2021 301 Görüntüleme

Coco Pops Moons&Stars ile uzay macerası başlıyor!

Coco Pops Moons&Stars ile uzay macerası başlıyor!

Dünya devi kahvaltılık gevrek ve atıştırmalık üreticisi Kellogg, çocukların en sevdiği tatları annenlerin çocuklarına gönül rahatlığıyla verebileceği yeni bir üründe buluşturdu. Enfes çikolata ve muz tatları Coco Pops Moons&Stars buğday ve mısır gevreğinde bir araya geldi.

İnsanların besin ihtiyaçlarını tam olarak karşıladıkları iyi ve adil bir dünya vizyonuyla çalışan Kellogg, çocuklara yepyeni bir ürün sundu. Çocukların en sevdiği tatların bir araya geldiği Coco Pops Moons&Stars (aylar ve yıldızlar) buğday ve mısır gevreği, çikolata ve muz lezzetinden oluşuyor.

Yüzde yüz ‘pancar şekeri’ içeriyor

Coco Pops Moons&Stars çikolatalı ve muz aromalı buğday ve mısır gevreği, tam bir demir deposu ve yedi vitamin içeriyor. Yüzde yüz pancar şekerinden üretilen ve koruyucu içermeyen Moons&Stars, kategorisinde bir ilk olarak klasik toplardan ayrışıyor, ay ve yıldız şekillerine sahip gevrekler çocuklara sağlıklı, lezzetli ve eğlenceli bir kahvaltı ile atıştırmalık deneyimi sunuyor.

Kellogg ile ‘daha iyi günler’

Kellogg, Better Days platformuyla 2013’ten bu yana tüm dünyada ihtiyacı olan insanlara 1 milyar 900 milyon porsiyon yiyecek yardımında bulundu. 2030’un sonuna kadar ise 3 milyar insanın hayatına dokunmayı, onlar için ‘daha iyi günler’ yaratmayı amaçlıyor. Türkiye’de ilk kez geçen mart ayından itibaren Migros ve TEGV iş birliği ile Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi çocukların hem tablet hem de öğün ihtiyacını karşılayan Kellogg, toplam bin çocuk için bin adet tablet ve on beş bin öğün sağladı.

Kellogg hakkında:

Kellogg Şirketi (NYSE: K) olarak vizyonumuz insanların yalnızca karınlarını doyurmak için yedikleri değil, besin ihtiyaçlarını tam olarak karşıladıkları iyi ve adil bir dünyadır. Güvenilir markalarımızla, herkesin sofrada bir yer bulduğu, daha iyi günler için çalışıyoruz. Halihazırda dünyanın 180 ülkesinde Kellogg’s tahıl gevrekleri sevilerek tüketilmektedir. 20’den fazla ülkede üretim tesisi bulunan Kellogg, dünya çapında güçlü markalara sahiptir: Pringles®, Cheez-It®, Special K®, Kellogg’s Frosted Flakes®, Pop-Tarts®, Kellogg’s Corn Flakes®, Rice Krispies®, Eggo®, Mini-Wheats®, Kashi®, RXBAR®, MorningStar Farms® bunlardan bazılarıdır.

Kellogg’un dünyada net cirosu 2020 yılında yaklaşık $13.8 dolardır, temelde atıştırmalık ürünler ve kahvaltılık gevrek, dondurulmuş gıda ve noodle gibi pratik yiyeceklerden oluşur. Kellogg’s® Better Daysplatformunun bir parçası olarak, dünyada açlığı sonlandırmaya yardımcı oluyor ve 2030 yılına kadar 3 milyar insan için “daha iyi günler” sağlamayı hedefliyoruz.

www.KelloggCompany.com veya www.OpenforBreakfast.com sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Kellogg, Türkiye pazarına 2005 yılında giriş yapmıştır. Türkiye pazarında güçlü bir oyuncu olan Kellogg, Corn Flakes, Coco Pops, Special K, Pringles gibi bilindik markalarıyla tüketicilerine lezzetli ürünler sunmaktadır.

Yorumlar

Magazin Haberleri