Şevval Sam D&R Turnesinde  Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Şevval Sam D&R Turnesinde Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Ünlü sanatçı Şevval Sam, ikonik rock şarkılarını alaturka ile buluşturduğu “Rock’ı Severiz” adlı yeni a
Ana Sayfa Haberler 9 Haziran 2024 101 Görüntüleme

DJ ERDAL DURSUN’UN MÜTHİŞ KARİYER ÖYKÜSÜ.!!

Erdal DURSUN Kimdir? Erdal DURSUN Artvinli 4 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğu olarak,14.02.1988 İstanbul da dünyaya gelmiştir.

DJ ERDAL”HAYALLERİNİN PEŞİNDE.!!

Çocukluk yıllarında müziğe olan merakı ve azmi onu başarıya taşıdı.
2000’li yılların başında müzik hayatına ilk adımlarını attı.Dj’lik üzerine hazırlık ve çalışmalarını tamamlatarak setup çalmaya başladı.Ses teknisyenlik üzerinede teknik ve elektronik eğitim alarak kendini geliştirdi.Hobi olarak başladığı bu meslekte,kariyer hayatının 22’nci yılında 18 yıldır profesyonel anlamda DJ’lik yapmıştır. 22 yıllık tecrübesini gelecek nesillere aktarmayı planlayarak kurduğu hayallerini hayata geçirdi. Hedeflerinin en önemli parçası olan yeni nesil Dj ler yetiştirme eğitimlerini tamamlayarak öğrenciler yetiştirmeye başladı.Böylelikle müzik,hayatının en değerli parçası oldu.
“Mesleki kariyerinde aldığım bir çok ödül olmasına rağmen beni en çok mutlu eden şey öğrencilerimden aldığım olumlu geri dönüşlerdir” diyerek mütevazi bir duruş sergilemiştir.

MÜZİK DUYGULARIMIN EN AÇIK DİLİDİR DİYEN DJ ERDAL

Muğla Fetiye’de muhteşem bir ödül törenine imza atmaya hazırlanan ünlü organizatör
Hakan Taner ÇAPIN’ın düzenlediği

VI.ULUSLARARASI ALTINYILDIZ ÖDÜLLERİ töreninde canlı performans Dj Erdal Dursun after parti ile sabahın ilk ışıklarına kadar seçkin davetlilere unutulmaz bir gece yaşatmak için sabırsızlanıyor
Bizde magazin basını olarak başarılarının devamını diliyoruz.

Çekiç Medaya:Semra Tekin

Etiketler:

Yorumlar

Magazin Haberleri