Yaza Formda Girmek İçin 10 Öneri

Yaza Formda Girmek İçin 10 Öneri

Kış aylarında gerek mevsim koşulları nedeniyle aktivitelerin ve su tüketiminin azalması gerekse gecelerin
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin 13 Temmuz 2020 893 Görüntüleme

Dünya Gençlik Konseyi Uluslararası Siviltoplum Kuruluşu

Dünya Gençlik Konseyi Uluslararası Siviltoplum Kuruluşu

Dünya Gençlik konseyi Uluslararası Genel başkanımız Hüseyin Celep öncülüğünde İzmir Büyükşehir belediyesi başkanı Tunç Soyer ‘ Dünya gençlik Konseyi Ege bölge Başkanı Ahmet Alan ve İzmir il başkanı Nuran Ertan Ankara il başkanlığı  Nejdet Şengezer beraberindeki heyetle nezaket ziyaretinde bulunduk  .

Konu izmir il başkanlıgın açılışı ve gençlik pandemi sonrası yapılacak mesleki eğitim seminerler ,kurslar ve aile bağları programlarımı anlattık ve destek istedik Başkan soyer tam destek olucagı bildirdi .

 

Dünya Gençlik Konseyi  Uluslararası Siviltoplum Kuruluşu adı ile 2015 yılında  34-212-164kütük nolu istanbul Valiliği kayıtlı

 Genel merkezi  Bakırköy -istanbul  olmak üzere  Türkiye ´de  16 ilimizde ve Yurt dışında 5 ülkede Temsilciliği 36.000 bin  üyesi bulunmaktadır.

Faaliyet Alanımız :  İş ,eğitim öğrenim ve meslek edinme dayanışma kuruluşudur.

Kamu yararına calışmak uluslararası alanda projeler üretmek  ve gençliği kötülüklerden haberdar etmek topluma kazandırmayı kendisine    ilke edinmiş din – dil – ırk ayrımı yapmadan gençlerimizin gelişimine katkıda bulunabilecek  her türlü eğitim, seminer, gezi, organizasyon, vb. projeleri hayata geçirmek amacıyla kuruldu  .Bu amaçlar doğrultusunda, bağış yapan

destekçilerine tamamen şeffaf bir şekilde yapılan etkinlikleri duyurmaktadır. Gençlerin hayata daha fazla katılımını sağlayarak, farkındalıklarını arttırmak birinci vazifemizdir.

  Hep birlikte gençlerimizin her yönden gelişimi ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılması için bu      yolculuğa çıktık.

 Dünya Gençlik Konseyi Başkanı Hüseyin CELEP

Yorumlar

Magazin Haberleri