İlk Mini Kent Bostanlığı Çevre İnovasyon ve Eğitim Merkezi’nde

İlk Mini Kent Bostanlığı Çevre İnovasyon ve Eğitim Merkezi’nde

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Çevre İnovasyon ve Eğitim Merkezi'nde ilk defa mini kent bostanlı
Ana Sayfa Sağlık 24 Mayıs 2024 52 Görüntüleme

DÜNYANIN EN ÜNLÜ KALP VE DAMAR DOKTORLARI İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

Halen dünyada ölümlerin en önemli nedeni kalp ve damar hastalıklarından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden bilim dünyası bu konuda yoğun bir çalışma içinde. Her geçen gün farklı ameliyatlar ve tedavi yöntemleri açıklanmakta.
Dünyanın en önemli Kalp doktorları bu yıl 72. Yapılacak olan Avrupa Kalp ve Damar Cerrahisi kongresi için İstanbul’a gelecek.
Bu kongrenin ev sahipliğini Avrupa Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği’nin gelecek dönem başkanlığını üstlenecek (President Elect) Prof.Dr Ergun Demirsoy yapacak.
Kongre, 25-28 Mayıs tarihleri arasında Bakırköy Hilton Oteli’nde yapılacak ve ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından çok önemli cerrahlar bu toplantılarda bir araya gelip, deneyimlerini diğer meslektaşları ile paylaşacaklar.
Gelecek dönem dernek başkanlığını yapacak olan Kolan Hastanesi Kalp Damar cerrahisi Ana Bilim Dalı başkanı Prof. Dr. Ergun Demirsoy’un yapacağı kalp ameliyatı kongrede canlı olarak yayınlanacak.
Kalp ve damar hastalıkları, günümüzde halen ölümlerin en önemli nedenlerinden biri. Bu kongre, bu alandaki yeni gelişmeleri tartışmak ve en iyi uygulamaları paylaşmak için eşsiz bir platform sunuyor. Dünya çapında kalp ve damar cerrahlarının buluştuğu bu kongre, sağlık alanında önemli ilerlemelere kapı aralayacak.

Yorumlar

Magazin Haberleri