Şevval Sam D&R Turnesinde  Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Şevval Sam D&R Turnesinde Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Ünlü sanatçı Şevval Sam, ikonik rock şarkılarını alaturka ile buluşturduğu “Rock’ı Severiz” adlı yeni a
Ana Sayfa Spor 5 Temmuz 2024 40 Görüntüleme

EA SPORTS FC FUTURES ve Adidas İşbirliğiyle, Berlin’de Büyük Bir Etkinlik Gerçekleşiyor

Geçtiğimiz hafta EA SPORTS FC FUTURES, adidas Football’un evi olan Berlin’de bir UEFA Futbol Festivali etkinliğine ev sahipliği yaptı. İlk yılında 170.000’den fazla kişiye* futbolun yolunu açan FC FUTURES girişimi, düzenlenen etkinlikte adidas ve UEFA ile işbirliği yaparak 50’den fazla yerel genç kız ve erkek için antrenman seansları düzenledi ve dünya futbolunu herkes için geliştirme çabasını sürdürme hedefinin bir adımını daha gerçekleştirmiş oldu.

Resmi UEFA ve Alman Futbol Federasyonu (DFB) antrenörleri tarafından yönetilen antrenmanlar, futbol becerilerini geliştirmek için EA SPORTS FC 24 oyun içi görüntülerini kullanan ve şu anda Almanca dahil altı dilde ücretsiz olarak erişilebilen çevrimiçi bir antrenman kütüphanesi olan FC FUTURES Academy’den alınıyor. FC FUTURES’ın antrenman kütüphanesi için oyun içi görüntüleri kullanması, futbolun fiziksel ve dijital dünyaları arasındaki çizgileri bulanıklaştırarak oyunculara ve antrenörlere oyuna katılımı artırmak için yenilikçi bir yol sunuyor.

EA SPORTS FC Kıdemli Pazarlama Direktörü James Salmon, “UEFA EURO 2024’te burada olmak, sadece Avrupa erkek futbolunun en iyilerinin mücadelesini görmek için değil, aynı zamanda gelecek nesil için FC FUTURES antrenmanlarına ev sahipliği yapmak için de ilham verici” dedi. “UEFA ve adidas’taki ortaklarımızın erişilebilir ve toplum tarafından yönetilen futbol programları geliştirme konusunda eşit derecede kararlı olmalarından dolayı son derece minnettarız ve oyunu herkes için büyütmek amacıyla FC FUTURES’un 2. yılı ile yatırımımızı sürdürmek için sabırsızlanıyoruz.”

UEFA EURO 2024 Taraftar Bölgesindeki adidas Futbol Evi’nde gerçekleştirilen antrenmanlar, adidas’ın EA SPORTS FC 24’te yer alan F50 kramponunu yeniden tanıtmasından esinlenerek hıza odaklandı. İkonik F50, 9 yıllık bir aradan sonra, günümüz sporcularının hızlarını kullanarak katı oyun kalıplarını kırmalarına ve futbol oynamanın heyecanını kendi şartlarına göre yaşamalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş bir teknolojiyle geri dönüyor.

UEFA Teknik Eğitim ve Geliştirme Başkanı Olivier Doglia, “EA SPORTS FC ile bu yıl Almanya’da düzenlenecek UEFA EURO 2024 turnuvasına gerçek futbolu getirmekten mutluluk duyuyoruz. EA SPORTS FC FUTURES’ın yenilikçi antrenman uygulamaları, sanal ve gerçek dünya futbol deneyimlerini kusursuz bir şekilde birleştiriyor ve birlikte yeni nesle sahaya çıkmaları ve tıpkı UEFA EURO 2024’te sahadaki ulusal kahramanları gibi Dünya Oyununa katılmaları için ilham vermeyi amaçlıyoruz.” dedi.

FC FUTURES ve adidas elçisi Ian Wright da oturuma katılarak gençlere unutulmaz bir deneyim yaşattı ve futbolla ilgili kendi deneyimlerini ve FC FUTURES gibi girişimlerin genç nesiller üzerinde nasıl bir öneme sahip olabileceğini hatırlattı.

Ian Wright, “UEFA EURO 2024’te inanılmaz bir turnuva için burada olmaktan ve EA SPORTS FC FUTURES ile adidas’ın yeni nesil genç oyuncuları desteklemek için bir araya geldiğini görmekten heyecan duyuyorum” dedi. “Toplum düzeyindeki futbolu bu gibi etkinliklere taşımak yerel genç oyuncular için büyük bir ilham kaynağı oluyor ve futbolu her düzeyde desteklemenin önemini ortaya koyuyor.”

Reichstag’ın önündeki UEFA EURO 2024 Taraftar Alanı’nda yer alan adidas Futbol Evi, turnuva boyunca aktif olacak. 18.000 m²’lik alan, ziyaretçilere katılmaya, izlemeye ve oyunun neşesini kutlamaya davet edildikleri bir futbol festivalini deneyimleme şansı sunuyor. Taraftarlar ayrıca özel EA SPORTS FC 24 oyun alanında EA SPORTS FC 24 ile gerçek UEFA EURO 2024 turnuvasını oynayabiliyorlar.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Magazin Haberleri