Türk müziğinin sevilen isimlerinden Ebru Yaşar, önceki akşam KKTC’de sahne aldı. Bin beş yüz kişinin katıldığı konserde en sevilen şarkılarını seslendiren Yaşar, yaklaşık iki saat sahnede kaldı. Şıklığından ödün vermeyen şarkıcı, sahne için siyah bir kıyafet tercih etti. Sahnede enerjisi bir an bile düşmeyen Ebru Yaşar, yediden yetmişe tüm misafirlerine harika bir gece yaşattı. Sahneden hayranlarına seslenen Yaşar, “Kıbrıs’ta olmayı çok seviyorum. Buranın enerjisi çok yüksek. Sizlere de çok teşekkür ediyorum. Her geldiğimde evime neşe ile dönüyorum. İyi ki varsınız,” dedi.
![Boccia Türkiye Şampiyonası başladı](https://cekicmedya.net/wp-content/themes/ohaber/images/grey.gif)
Boccia Türkiye Şampiyonası başladı
Boccia Türkiye Şampiyonası Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Boccia Bowling ve Dart FederasyonuEbru Yaşar, KKTC’de Hayranlarına Unutulmaz Bir Gece Yaşattı*
Yorumlar
Benzer Haberler
-
Anne olmaya herzaman hazırım..
-
Yepyeni Merve..
-
Sefo, İmparatour Kapsamında İzmir’de Hayranlarıyla Buluştu
-
Murat Kurşun’da Fiatlara isyan etti………………
-
Gümüşlük Müzik Festivali önce Ilya Itin’i, ardından Lorenzo Di Bella’yı konuk etti
-
Efes Alt Kapı yangını sonrası Filiz Başkan’dan izmarit uyarısı!
-
” ORKUN KAHRİMAN YENİ TEKLİSİ İÇİN KOLLARI SIVADI”
-
Pınar Eliçe, Taşlı Kostümüyle Ağızları Açık Bıraktı
-
Karabağlar Belediyesi’nden çocuklara yüzme eğitimi
-
Canikli Mucitler Göz Doldurdu: Uçak Tasarladılar, Roket Fırlattılar
-
Türkiye’nin İlk Karanlık Gökyüzü Parkı İnegöl’de Açıldı
-
Bayraklı’da Kitap Takas Şenliği