Serra Arres’ten “İkimizin Yangını”

Serra Arres’ten “İkimizin Yangını”

Serra Arres, bestesi Derya Bedavacı’ya, müziği Sinan Özşeker’e ait olan “İkimizin Yangını” şarkısını Se
Ana Sayfa Magazin 13 Temmuz 2022 290 Görüntüleme

ELİF GÜL: YAŞADIĞINIZ SIKINTILAR SESİNİZİ YOĞURUR!

Farklı sesiyle hayat verdiği ‘Üzülmedim ki’ şarkısına övgüler alan Elif Gül, müzikseverlerle konserlerde buluşmak için gün sayıyor. 

Naci Eray bestesi olan, Azer Bülbül’ün söylediği şarkıya yeniden seslendiren Elif Gül, müzikseverlerden tam not aldı.

Çok kısa sürede 268.000 kişiye ulaşan klibi, Uygur Akkaya’nın yönettiği ‘Üzülmedim ki’ şarkısı, Özdemir Plak etiketiyle sunuldu.

Hüzünlü sesiyle de dikkat çeken ‘Elif Gül’e melankolik olup olmadığını sorunca, ‘Çok duygusal bir insanım ve bu yoğunluğu içimde çok fazla yaşıyorum’ oluyor cevabı.

Konu hayatın yaşattığı zorluklara gelince, ‘Yaşadığınız sıkıntılar, her şey sesinizi yoğurur. Nasıl her duyguda ses farklı hale geliyorsa; kızgınlık, neşe, üzüntü, haykırma… Aslında ses, duygularımızın dışarı çıkmış hali.’ cümleleriyle pekiştiriyor sesindeki hüznünün nedenini.

YA BATACAKTIM YA ÇIKACAKTIM! 

Hüzünlü sesinin, onu başarıya götürdüğünü söylediğimizde, başarıyla ilgili olarak, ‘Hayatımdaki yaşadığım zorluklar, sıkıntılar, çektiğim acılar beni hep başarıya götürdü. Her kriz fırsattır ve ben her krizi fırsata çevirebildim çünkü ya batacaktım ya çıkacaktım. Ben ikincisini seçtim.’ diyor.

KEREMCEM VE TUĞBA MELİS TÜRK İLE AYNI FİLMDE! 

Çekimleri Ağustos’ta yapılacak olan filmde; Keremcem, Tuğba Melis Türk, Levent Sülün, Deniz Oral, Faruk K, Emre Ertunç, Hakan Akın, Emre Mutlu ile rol alacak.

 

Etiketler:

Yorumlar

Magazin Haberleri