Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de

Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de

Yeni Nissan Qashqai, İstanbul’da gerçekleştirilen basın lansmanı ile tanıtıldı. Yeni Qashqai, güncellene
Ana Sayfa Magazin 11 Nisan 2023 167 Görüntüleme

Emekliliğinize “1 Katkı” da BNP Paribas Cardif’ten

BNP Paribas Cardif bireysel emeklilik müşterileri; “Emekliliğine 1 Katkı da Bizden!” sloganıyla gerçekleştirilen kampanyadan 3 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında yararlanabilecekler. Kampanyaya katılacak müşteriler BNP Paribas Cardif BES hesaplarına; internet şubesinden, Cepte Cardif uygulamasından, özel müşteri temsilcileri, özel müşteri hattı ya da acenteler aracılığıyla, havale veya kredi kartı ile ek katkı payı ödemesi gerçekleştirebilecekler.

BES’e katılım sayısı hızla yükseliyor

Sosyal Güvenlik Sistemi’nin tamamlayıcısı özelliğinde olan BES, sahip olduğu teşvikler, profesyonel fon yönetimi hizmeti, şeffaflık ve devlet güvencesi gibi önemli avantajlarla diğer birikim araçlarından ayrılıyor. Özellikle de devlet katkılarının desteğiyle cazibesini giderek arttıran Gönüllü BES’e olan katılım sayısı hızla yükseliyor. 2021 yılında Bireysel Emeklilik Kanunu’nda yapılan 18 yaş altı genç ve çocukların kapsama alınması, Bireysel Emeklilik Fon Alım Satım (BEFAS) platformunun uygulamaya açılması, devlet katkısı teşvikinin yüzde 25’ten yüzde 30’a yükseltilmesi ve fon değişiklik hakkının artırılması gibi bir dizi önemli düzenleme, sektörün büyümesine katkı sağladı. Emeklilik Gözetim Merkezi (EGM) verilerine göre Mart 2023 itibariyle 420 milyar TL fon büyüklüğüne ve 8 milyon katılımcıya sahip Bireysel Emeklilik Sektöründeki fon büyüklüğünün, yıl sonu itibariyle 500 milyar TL’ye, katılımcı sayısının da 9 milyona ulaşacağı öngörülüyor.

BES sektörünün lider kuruluşlarından olan BNP Paribas Cardif, sektördeki büyümeye paralel olarak hem katılımcı sayısında hem de fon büyüklüğünde önemli oranda büyüme kaydediyor. Avantajlı BES kampanyalarıyla da sektörde fark yaratan BNP Paribas Cardif, BES fon yönetimini Portföy Yönetimi sektörünün tecrübeli ve yenilikçi şirketi olan TEB Portföy Yönetimi aracılığıyla müşterilerine sunuyor. Müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini merkeze alan bir yaklaşımla faaliyet gösteren BNP Paribas Cardif, katılımcılarına sunduğu fonların yönetimini yakından takip ederek, kullanıcıların fon getirisi ile ilgili düzenli bilgilendirilmesini sağlıyor.

Bilgi için: Doret Habib (D’oret İletişim) – d.habib@doretiletisim.com

BNP Paribas Cardif Türkiye Hakkında

BNP Paribas’nın sigorta birimi olan BNP Paribas Cardif, 2008 yılından bu yana Türk sigortacılık sektöründe, bireysel kredi koruma ve hayat sigortacılığı alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. 2011 yılında gerçekleşen Fortis Emeklilik ve Hayat A.Ş. birleşmesi ile birlikte müşterilerine bireysel emeklilik ürünlerini de sunabilir hale gelen BNP Paribas Cardif Türkiye bireysel emeklilik, hayat sigortacılığı ve hayat dışı sigorta braşlarına ait üç lisansı olan üç farklı şirket çatısı altında faaliyet göstermektedir. BNP Paribas Cardif Türkiye genişürün portföyü ve uluslararası vizyonu ile kısa sürede pazarda kapsamlı hizmet veren bir sigorta platformu haline gelmiştir.

BNPPCardifTR

BNPParibasCardifTurkiye

BNPPCardifTurkiye

www.bnpparibascardif.com.tr/

Yorumlar

Magazin Haberleri