İlk Mini Kent Bostanlığı Çevre İnovasyon ve Eğitim Merkezi’nde

İlk Mini Kent Bostanlığı Çevre İnovasyon ve Eğitim Merkezi’nde

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Çevre İnovasyon ve Eğitim Merkezi'nde ilk defa mini kent bostanlı
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin 16 Nisan 2022 376 Görüntüleme

Emotion’dan bir yenilik daha: Emotion Detox Deodorant Serisi

Emotion’dan bir yenilik daha: Emotion Detox Deodorant Serisi

 Emotion’dan benzersiz bir yenilik daha raflarda yerini aldı. Yeni Emotion Detox Deodorant Serisi, terleme dengesini bozmadan ter kokusunu engelliyor ve toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor.

Türkiye’nin önde gelen kişisel bakım ve kişisel temizlik şirketlerinden biri olan Evyap’ın bünyesinde bulunan Emotion, Evyap’ın kapsamlı AR-GE merkezinde yürütülen bilimsel araştırmalar ile tüketici trendleri doğrultusunda yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ediyor. Emotion; alüminyum, silikon ve paraben içermeyen formülü ile gözenekleri tıkamıyor ve doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önlüyor. Ayrıca Emotion, Yeni Detox Serisi’nin iki yeni kokusu Floral ve Fresh’in sunduğu doğal antioksidan etkisi ile toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor.

Emotion, 2020 yılında, marka yüzü Burcu Biricik’in yer aldığı ilk reklam filmi olan “Emotion ile Terlemekten Korkma!’’ kampanyasıyla Effie ödülüne layık görülmüştü. Yeni Emotion Detox Deodorant Serisi hakkında konuşan Burcu Biricik, ‘’Özel hayatımda da doğal kaynaklı ürünler kullanmaya özen gösteriyorum; kadın sağlığını dikkate alan, duyarlı bir marka ile çalışmak mutluluk verici” dedi.

Son yıllarda, tüketicilerin sağlıklı ve doğal ürünlere olan yönelimini dikkate aldıklarını belirten Evyap Kişisel Bakım Kategori Pazarlama Lideri Zeynep Kalkandelen Kırateli, “Emotion olarak AR-GE alanındaki gelişmelerden ve son teknolojiden faydalanarak çıkardığımız ürünlerle hem kadınların sağlığını hem de çevreyi en iyi şekilde korumaya özen gösteriyoruz ve karşılığını da hem iş skorlarında hem de marka sağlığı araştırmalarında alıyoruz. Geçtiğimiz yıl lanse ettiğimiz doğal kaynaklı deodorant serisi ile beraber tüm ürünlerimizi vegan hale getirmiş ve Türkiye’deki ilk vegan sertifikasına sahip deodorant serisine sahip olmuştuk. Ürün formüllerimizde yaptığımız gelişmelere ek olarak, ambalajlarımızı da geliştiriyoruz. Çevreye verdiğimiz zararı azaltmak için ambalajlarımızı yeniledik ve deodorant şişelerimizdeki alüminyum kullanımını %4,2 oranında azaltıyoruz.

Yeni Emotion Detox deodorant serisinin fresh ve floral kokulara sahip iki yeni sprey deodorantının da alüminyum, paraben ve silikon içermediğini dile getiren Kalkandelen Kırateli, “Yeni Detox Deodorant Serisi, vücudun toksinlerden arınması için kullandığı antioksidanları, doğal antioksidan özleri formunda deodorant içeriğine ekleyerek, doğal terleme sürecine daha fazla destekte bulunuyor. Emotion, çevreye karşı duyarlılığı ve kadın sağlığını korumak için attığı yenilikçi adımlarına devam edecek” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Magazin Haberleri