MediaMarkt’ın ‘Futbol Coşkusunun Tam Zamanı’ kampanyası başladı

MediaMarkt’ın ‘Futbol Coşkusunun Tam Zamanı’ kampanyası başladı

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, futbol tutkunlarının Avrupa Futbol
Ana Sayfa Magazin 11 Kasım 2023 181 Görüntüleme

ENDER  ÇAĞIR: ’’Zor Durumlarda Kendinden Emin Olmak Harika Bir Oyuncunun İşaretidir’’

Best Model Of Turkey 2021 3. sü Ender Çağır modellikten sonra şimdi de oyunculuğa soyunuyor. Oyunculuk eğitimleri için Tümay Özokur akademi ile  Burak Sarımola’dan kamera önü oyunculuk, Kubilay Karslıoğlu’ndan diksiyon ve Ayşe Tunaboylu’dan doğaçlama eğitimleri alan genç oyuncu ve model Ender Çağır küçüklüğünden beri  sinema aşığı ve hiçbir filmi kaçırmıyor.

İyi bir dizi ve sinema projesinde yer almak istediğini belirten genç model ve oyuncu ayrıca silah, ok ,piyano, saz ve mikrofon – sunuculuk alanlarında da eğitimler alarak kendini her anlamda geliştirmeye devam ediyor. Oyunculuk alanında da gelecek olan tekliflere açık olduğunu belirten Çağır ‘‘İyi ve kalıcı bir oyuncu olmaya adayım ,Her geçen gün kendimi biraz daha geliştiriyorum’’ diyerek oyunculuktaki iddiasını da ortaya koyuyor.

 Futbol oynamanın hayatında büyük bir tutku olduğunu ve küçüklüğünde futbolcu bile olmayı hayal ettiğini belirterek futbolun yanı sıra yüzme, basketbol, voleybol, fitness ve araba-motor alanlarında profesyonel bir kullanıcı olan genç model ve oyuncu  gerçek hedefinin modellik ve oyunculuğu beraber yürütmek olduğunu açıklayarak  ‘’Bence zor durumlarda kendinden emin olmak  harika bir oyuncunun işaretidir’’ dedi.

Etiketler:

Yorumlar

Magazin Haberleri