Samsung Gaming Week kampanyasıyla oyun tutkunları için fırsat yağmuru

Samsung Gaming Week kampanyasıyla oyun tutkunları için fırsat yağmuru

Gaming Week Kampanyası çeşitli indirim, hediye çeki ve Para Yüklü Kart seçenekleriyle Samsung Galaxy dün
Ana Sayfa Foto Galeri, Haberler, Magazin, Video Galeri 28 Ocak 2022 418 Görüntüleme

ERKAN ÖZERMAN; MÜGE İLE GÜLŞEN’ İN YAPTIĞI PROGRAMCILIK DEĞİL, AHLAKSIZLIK

ERKAN ÖZERMAN; MÜGE İLE GÜLŞEN’ İN YAPTIĞI PROGRAMCILIK DEĞİL, AHLAKSIZLIK

Flash Tv’ de yayınlanan ve farklı formatıyla Türk televizyonlarının en olaylı programı olmayı başaran  “AL SANA HABER” in her gün değişen yorumcularında bugün masada Ebru Polat, Nurcan Sabur, Bahar Candan ve Nihat Doğan vardı.

Programın konuğu ise Best Model Of Turkey ve Best Model of The World’ün kurucusu olan ünlü organizatör Erkan Özarman’dı. Son zamanlarda kendine itibar suikastı yapıldığını söyleyen Özerman,  hakkında yapılan iftiralardan ve yalan haberlerden sonra ilk defa “Al Sana Haber” programına katılarak Seyhan Soylu’ ya çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erkan Özerman hakkında  34’üncü Best Model erkek yarışmacılarına ‘masaj yapma karşılığı ödül vadettiği’ yönünde ahlaksız teklifte bulunduğu iddiaları gündem olmuştu.

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’ in sunduğu 2. Sayfa programına iddialara yanıt vermek için katılan Özerman, Müge ve Gülşen’ in kendisine tek bir soru sormadan iftiraya dayalı bir program yaptıklarını söyledi ve ekledi “Bütün bu olaylardan sonra 2 ay boyunca hiçbir programa katılmadım. İlk defa burada açıklık getireceğim.”

Erkan Özerman; “Bana masaj yapan kazanıyormuş, ben de dedim ki istediğim kişiye masaj yaptırırım kime ne? Kime hesap vereceğim?” derken program yorumcularından Nurcan Sabur ayağa kalkarak “Ben şimdi Erkan abiye masaj yapacağım. Ben kötü bir şey mi yapıyorum şimdi? ” diyerek Bahar Candan ile birlikte Erkan Özerman’ a masaj yaptılar.

Özerman; “Buradaki olay programcılık değil, ahlaksızlık. Çocukların çıplak resimleri kasandaymış, onları verecek misin bize? Allah sizin belanızı versin dedim yayında. Ben müzik yarışması yapsaydım seslerine bakacaktım. Bir şarkı söyle diyecektim. Bir şeyi siz lekelemek için kötülemek için 5 gün üst üste yayın yapmazsınız. Aleyhte insanları çıkaralım da reyting alalım diyorlarsa bu ahlak dışıdır. İlla bir şey yapmak istiyorsan 1. olanı da çağırırsın. Kaybedenleri de çağırırsın. Siz Dünya’ nın neresinde kaybedenlerin televizyona çağrılıp, kazananların iptal edildiğini gördünüz? Bir yarışmada kaybetmiş, intikam hissiyle kusacak olan insanları getirip de yayın yaparsan, bunun affedilir tarafı yok. ”

Seyhan Soylu; “Erkan abi yürürken dahi tutunarak zor gidiyor.  83 yaşında bir adamın zaten aktif bir cinsel hayatı yoktur. Nasıl olabilir bu söylentiler?”

Özerman; “Bu yalanı tutturursan reyting alıyorsun çünkü. Programda çalışanlar bağlanmak istiyor bağlamıyorlar. Nil Burak arıyor, aleyhte konuşursan gel diyorlar. Ben gittim zorla katıldım programa birincileri de yanıma aldım” dedi.

Best Model yarışmalarında uzun süre jüri üyeliği yapmış olan Nil Burak da telefonla bağlanarak Özerman’ ı destekledi.

Nil Burak; “Hiç kimse Best Model gibi bir yarışma yapmadı bugüne kadar Türkiye’ de. Bu yarışmanın hep çakmaları var. O çakmaların bu iftiraları çıkardığını düşünüyorum. Ben kulis arkasında Müge ile Gülşen’ e gereken her şeyi söyledim Erkan bey ile ilgili. Bu yapılan şeyin doğru olmadığını, bu çocukların söylediklerinin yalan olduğunu söyledim” diye açıklama getirdi.

Seyhan Soylu; “Şimdi bütün tezleri çürütecek çok önemli bir şey söyleyeceğim buradan. Erkan Bey bundan 16 17 yıl önce prostat ameliyatı oldu.  Rahatsızlık geçirdi. Bu tür iftiraların Erkan Bey’ e yapılmaması gerekir” dedi.

 

HABERİN VİDEO LİNKİ

https://youtu.be/B6Br1PcIaoE

https://youtu.be/B6Br1PcIaoE

 

 

Yorumlar

Magazin Haberleri