Başkan Tugay’ın seçim vaadiydi İzmirliler Anne Kart’tan memnun

Başkan Tugay’ın seçim vaadiydi İzmirliler Anne Kart’tan memnun

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın 180 günlük hızlı eylem planında yer alan Anne Kart
Ana Sayfa Magazin 7 Haziran 2024 440 Görüntüleme

ERSAY ÜNER’DEN YENİ KLİP: ‘AKŞAM OLUR GİZLİ GİZLİ AĞLARIM’

Hit makinesi Ersay Üner ikinci albümü ‘Taverna’ ile yorumculuktaki iddiasını da kanıtlamıştı. Art arda çektiği iki kliple büyük bir başarı yakalayan Ersay Üner şimdi de bir klasik olan ‘Akşam Olur Gizli Gizli Ağlarım’ı kliplendirdi. Üner 9 Haziran’da Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda vereceği konser için de heyecanı olduğunu söyledi…

Yeni albümü ‘Taverna’ ile çıktığı günden bugüne listelerdeki yerini koruyan Ersay Üner çıkış şarkısı olarak söz ve müziği kendisine ait ‘Sevme’yi seçmişti. İkinci klip ise bir Ümit Besen klasiği olan ‘Sıktı mı Canını’ya gelmişti. ‘Taverna’nın üçüncü klibi ise yıllarca Ferdi Özbeğen’den dinlediğimiz ‘Akşam Olur Gizli Gizli Ağlarım’ şarkısına çekildi. Klibi Bedran Güzel yönetti. Klip Ersay Üner’in hayranlarından tam not aldı.

Art arda çıkardığı kliplerle ‘Taverna’ albümünün başarısını taçlandıran Ersay Üner dinleyicilerinin karşısına sürpriz bir konserle çıkmaya hazırlanıyor. 9 Haziran’da Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda konser verecek Yıldız Tilbe’den önce sahne alacak olan Ersay Üner “Heyecanlı bir gece olacak” dedi. Ersay Üner 9 Haziran akşamı hem kendi albümlerinde seslendirdiği şarkıları hem de sanatçı dostlarına verdiği şarkıları söyleyecek.

Etiketler:

Yorumlar

Magazin Haberleri