Şevval Sam D&R Turnesinde  Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Şevval Sam D&R Turnesinde Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Ünlü sanatçı Şevval Sam, ikonik rock şarkılarını alaturka ile buluşturduğu “Rock’ı Severiz” adlı yeni a
Ana Sayfa Magazin 23 Ekim 2020 492 Görüntüleme

Ersen Özpirinçciden onu görünce

Usta Müzisyen ; Ersen Özpirinçci, 7. Stüdyo çalışması ‘’ ONU GÖRÜNCE ‘’ ile müzikseverlere Pop’tan Rock’a, Blues’dan Halk Müziğin’e kadar geniş bir yelpazede müzik ziyafeti sunuyor.

2007 yılında EGESU, 2009 yılında BİR UMUTLA, 2013 Yılında YOLCULUĞUM, 2015 yılında FAKİR KAPISI, 2016 yılında BİR, 2018 yılında GÜLÜŞÜNE HAYRANIM adlı 6 stüdyo çalışması, ve bir çok klip çalışması bulunan usta müzisyen, yine söz ve müzikleri kendisine ait 8 şarkıdan oluşan yeni bir albümle müzikseverlere yeniden merhaba dedi.

Pop’tan Rock’a, Blues’dan Halk Müziğin’e kadar geniş bir yelpazede müzik ziyafeti sunduğu ONU GÖRÜNCE adlı çalışmasında aranjör olarak Hüseyin Cevahir Ünal’la çalışan sanatçıya yine ülkemizin en önemli müzisyenleri eşlik etti.

Albümün kapak fotoğrafları, İtalya’nın doğal güzelliklerinden Pitigliano’da iki gün süreyle İtalyan Fotoğraf Sanatçısı David De Carolis tarafından hazırlandı. Ersen Özpirinçci böylece genelde albüm kapaklarında görünmeme kuralını da uzun zaman sonra bozmuş oldu.

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destek çalışmaları ile öne çıkan sanatçı, yine bu albümde de birbirinden özel şarkıları ile dinleyicilere daha fazla sevgi dolu bir dünya için umut olmaya devam ediyor.

ONU GÖRÜNCE, 16 Ekim’de başta Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Deezer olmak üzere, tüm dünyada tüm dijital platformlarda yerini alacak.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Fizyoterapist Mert OZER

Fizyoterapist Mert OZER

Magazin Haberleri