Klinik araştırmalar sayesinde yaşam süresi uzuyor

Klinik araştırmalar sayesinde yaşam süresi uzuyor

Doç. Dr. Özünal, kanser, diyabet ve tansiyon gibi hastalıkların tedavisi için geliştirilen önemli ilaçla
Ana Sayfa Haberler 16 Mayıs 2024 51 Görüntüleme

Farket Otizm Saklı Dehalar Derneği Antalya temsilciliği hizmete açıldı.

Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Azra Görgün Kaynarkan’ın yaptığı 0/3 yas erken tanı alan bebekler öncelikli olmak üzere 3/6 yas otizm tanısı alan çocuklar ile ilgilenen Farket Otizm Saklı Dehalar Derneği Ankara, Konya ve Şanlıurfa’dan sonra Antalya temsilciliğini çocukların hizmetine sundu.

Farket Otizm Saklı Dehalar Derneği Antalya temsilciliğine Hüseyin Atalay getirilirken derneğe gelir getirmek amacıyla kurulan Farket Müzik prodüktörü Bilal Menteş’e Antalya’da bulunan Tektaş Prodüksiyon firması yetkilileri Burak Tektaş ve Abdullah Yıldırım’ın destek verdiği öğrenildi.

Önümüzdeki günlerde Farket Otizm Saklı Dehalar Derneği temsilciliklerinin bulunduğu illerde Farket Müzik tarafından otizmli çocuklara destek sağlamak için konserler ve etkinlikler düzenlenecek.

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Farket Otizm Saklı Dehalar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Azra Görgü Kaynarkan “Amacımız otizmli çocuklarımıza ve ailelerine destek olmak ve onlara mutlu yarınlar sunmak. Bu yolda çalışmalarımız devam ediyor. Bugünde Antalya temsilciliğimiz hizmete açıldı. İlerleyen günlerde başka illerde de temsilciliklerimizi açarak hizmet ağımızı büyütmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Magazin Haberleri