Mert İndere ve Buse Ünlü’den “Bıraktım Uğraşları”

Mert İndere ve Buse Ünlü’den “Bıraktım Uğraşları”

“Kısmetse Olur” programının favori ve şampiyon çifti olarak tanınan Mert İndere ve Buse Ünlü, “Kısmetse
Ana Sayfa Foto Galeri, Haberler, Kültür & Sanat, Magazin 17 Mart 2020 1085 Görüntüleme

Fashion TV Güzellik yarışmasında ana sponsoru OKÇU COLLECTİON oldu.

Fashion TV Güzellik yarışmasında ana sponsoru OKÇU COLLECTİON oldu.

Moda sektöründe 48 yıllık bir geçmişe sahip olan OKÇU COLLECTİON, İstanbul Pullman Otel’de 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun defilesini gerçekleştirdi. Ev sahipliğini Fashion TV Türkiye Sahipleri Enis ONAT ve Ünal GÜNÇ ’ ün yaptığı gecede aynı zamanda Türkiye’de ilk defa yapılan Miss & Mr Fashion TV Güzellik yarışmasında ana sponsoru OKÇU COLLECTİON oldu.

Fashion TV Türkiye sahibi Ünal GÜNÇ aynı zamanda OKÇU COLLECTİON firmasının da genel müdürlüğü görevini başarıyla sürdürürken OKÇU ‘ nün 2020 yılı içerisinde 20 store ulaşacağını Türkiye iç piyasasında 900 Corner bayiye ulaştıklarını ve aynı zamanda dünya çapında 34 ülkeye ihracat yaptıklarının altını çizdi.

2019 yılından itibaren Fashion TV Kanalı ile pr organizasyonlarında beraber hareket ettiklerini ve yakın zamanda birçok birlikteliğin hayata geçeceğini de sözlerine ekledi. OKÇU ’nün 300 parçalık bir ürün yelpazesi ile yıla hazırlandığını belirten Ünal GÜNÇ Türkiye’de ilk defa uygulanan Smart Store Organizasyonu hakkında şu ifadeleri kullandı;

‘Smart Store İnteraktif Mağazası anlamına geliyor. Her mağazanın kendi ınstagram hesabı ve birbirine bağlanan bir network ağı var. Bölgedeki her nihai tüketiciye iletişim olarak dijital platformlar üzerinden ulaşabiliyoruz.

 

Yorumlar

Magazin Haberleri