Beauty of Turkey Kraliçesi Yaren    

Beauty of Turkey Kraliçesi Yaren    

Beauty of Turkey Yarışması’nda final heyecanı Ankara Hilton İn Garden Hotel’de muhteşem bir gecede gerç
Ana Sayfa Magazin 15 Eylül 2023 140 Görüntüleme

FENERBAHÇE KULÜBÜNÜN ÖZEL GECESİNİ ÖZGE ÖACAR SUNDU.

Özge Özacar Fenerbahçe Kulübünün Sponsorlarına verdiği özel gecesinde herkesi kendisine hayran bıraktı.

Gecede Fenerbahçe spor kulübünün Başkanı Ali Y. Koç  elinden plaket alan güzel oyuncu çok özel anılarını paylaştı.

 Kuruçeşme Divan’da gerçekleşen basına kapalı Fenerbahçe spor kulübünün sponsorlarına özel davetini özge özacar sundu. Kalbindeki Fenerbahçe aşkından bahseden son zamanların en konuşulan ismi özge özacar ;

“2011 senesi 14 Şubat’ında daha 16 yaşındayken sarı lacivert sevdamızla, Fenerbahçe’mizle buluştum. O gün bugündür sarı lacivertimiz için her daim tribündeyim. Kıymetli iş ortaklarımız için organize edilen bu özel geceyi sunmak söz konusu olduğunda duyduğum heyecanın, gururun ve mutluluğun benim için tarifi yok. Saygıdeğer başkanımız Sayın Ali Koç başta olmak üzere Fenerbahçe’mizin kıymetli yönetim kurulu üyelerine; bu kıymetli geceye en güzel şekilde hazırlanmak için canla başla çalıştığımız Fenerbahçe Spor Kulübü ekibine çok teşekkür ediyorum” diyerek geceye star verdi.

Fenerbahçe yeni sezona ‘Birlikte merhaba’ dedikleri gecede Başkan Ali Y. Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, Yönetim Kurulu Üyeleri ile kulüp profesyonelleri katıldı.
Kulübün yanında olan iş ortakları ‘Birlikte Varız’ diyerek bir araya geldikleri bu özel ve anlamlı gecede şube sorumluları, antrenörleri ve sporcuları da yer aldı.

Plaketler dağıtıldıktan sonsa özge özacar ve başkan Ali Y.Koç sahneyi Hande Yener’e bıraktı. Gece hande yenerin müthiş performası ve sahneye davet ederek birlikte düet yapan Özge Özacar’ın performansıyla son buldu.

Etiketler:

Yorumlar

Magazin Haberleri