Şevval Sam D&R Turnesinde  Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Şevval Sam D&R Turnesinde Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Ünlü sanatçı Şevval Sam, ikonik rock şarkılarını alaturka ile buluşturduğu “Rock’ı Severiz” adlı yeni a
Ana Sayfa Haberler 22 Haziran 2024 113 Görüntüleme

FG Güngören Akü Servisi 

Güngören akü servisi olarak her an yanınızdayız. Akü değiştirme hizmetlerine ihtiyacınız varsa bizi aramanız yeterlidir. Haftanın yedi günü 24 saat çeşitli hizmetler için açık olan FG Akü her zaman açıktır. Tüm Boğazköy akü değiştirme işlemleriniz için bizi aramanız yeterlidir.  

Akü, aracın işlevselliğinin önemli bir bileşenidir. Araçlar, akü bitince çalıştırmada sorun yaşar. Bu sorunlardan kaçınmak için aracın akünün sonunda verdiği sinyalleri anlamak çok önemlidir. Akü azalırsa, araç çalışmakta zorlanır veya farlar yeterince parlak olmaz. Aküler, her 3 ila 5 yılda bir değiştirilmesi gereken özel parçalardır. Araçta sorun yaşamamak için akülerin alındığı tarihlere uyulmalı ve bu süreler aşılmamalıdır. En yakın Haznedar Akü için bizimle iletişimize geçebilirsiniz. 

 

Elektronik cihazlarımızla aracınızın akülerinin bakımını ve akü ölçümlerini kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Aracınızın bulunduğu yere gerekli müdahaleyi hızlı bir şekilde sağlıyoruz. Şarj seviyesi, genel akü ve asit su oranı, tıpkı arabanızın bakımı gibi, düzenli olarak izlenmelidir. Bu, akülerinizin daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır. Bu yöntem, akülerden her zaman daha iyi uzun vadeli performans alabilir. Toz, sızıntı ve oksitlenmeleri önlemek için akülerin sürekli bakım ve temizliğinin yanı sıra yıllık bakım programı da (yaz-kış) gözden geçirilmelidir. Ayrıca Güngören akü bayi fiyatları hakkında tüm merak ettiklerinizi telefon numaralarımızı arayıp zahmetsiz ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

 

Yorumlar

Magazin Haberleri