Ana Sayfa Magazin 1 Ağustos 2023 178 Görüntüleme

Grammy ödüllü İngiliz sanatçı Seal, D Maris Bay’de!

“Baydreaming” konseptiyle seçkin deneyimler sunan D Maris Bay, dünyaca ünlü İngiliz sanatçı Seal’ı konuk ediyor.
10 Eylül akşamı “Big Art Festival” kapsamında D Maris Bay’de konser verecek Seal, misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Modern hayatı şekillendiren, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde bulunduran Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu otellerinden D Maris Bay, 10 Eylül tarihinde, dört Grammy ödüllü, efsane hitleriyle tanınan İngiliz sanatçı Seal’ı ağırlayacak. Ünlü şeflerin özel olarak hazırladığı lezzetler ve tanınmış sanatçıların performansları ile dünya çapında ses getiren etkinlik serisi “Big Art Festival” kapsamında sahne alacak Seal, soul, caz ve pop ritimleriyle, hafızalardan silinmeyecek bir geceye imza atacak.

Bu unutulmaz deneyim, saat 20:00’de kokteyl ve canlı caz müziğiyle başlayıp D Maris Bay şefleri tarafından hazırlanan özel gala yemeğiyle devam edecek. 22:30’da başlayacak Seal konseri, gece yarısına kadar sürecek. Konserin ardından DJ performansıyla eğlence devam edecek. Detaylı bilgi ve rezervasyon https://berin-iglesias.art/en/743-0923-marmaris adresi üstünden alınabilir.

Program akışı:

20:00 – 21:00 Kokteyl
21:00 – 22:20 Gala Yemeği
22:30 – 00:00 Seal Konseri
00:00  DJ Performansı

D Maris Bay hakkında
Datça Yarımadası’nda Hisarönü’nün en özel koylarından biri üzerinde yer alan D Maris Bay, dünya çapında ünlü şeflerin yönetimindeki restoranları, her ritme ve zevke uygun plajları, su üstü ve altındaki aktiviteleri, havalimanından özel helikopterle transfer seçeneği, Datça’nın endemik bitki örtüsünden içeriklerle geliştirilen yağ ve kremlerle bütüncül spa deneyimi ve benzersiz eğlence anlayışıyla yaz sezonunda konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Hisarönü Mevki, Yeni Datça Yolu 35. Km, 48380 Marmaris/Muğla
Telefon: (0252) 441 20 00
https://dmarisbay.com

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Abdullah Solmaz Avrupa Yolunda

Abdullah Solmaz Avrupa Yolunda

Magazin Haberleri