Ünlü astrolog Erhan Nacar Türkiye-Gürcistan milli maçının sonucunu önceden bildi

Ünlü astrolog Erhan Nacar Türkiye-Gürcistan milli maçının sonucunu önceden bildi

Ülke olarak futbolla yatıp kalktığımız bu günlerde ünlü astrolog Erhan Nacar Türkiye-Gürcistan arasındak
Ana Sayfa Magazin 18 Ağustos 2020 563 Görüntüleme

GÜLŞAH TANRIÖVER’’DEN ‘’MUTLULUK’’ SÜRPRİZİ!

Geçtiğimiz dönemlerde yayınlamış olduğu ”Vurur Aşkı”, ”Unutulur”, Su Olsam Sensiz Akmam Ki” ve ”O Hain” şarkılarıyla dikkatleri üzerine çeken ”Gülşah Tanrıöver” yepyeni şarkısı ”Mutluluk”u müzikseverlerle buluşturmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyor.
2015 Aralık ayında “Doktor” unvanını alan ”Gülşah Tanrıöver” müzik çalışmalarının yanı sıra güzel sanatlar eğitimi müzik dalında ses eğitimi ve ses koçluğu derslerini sürdürüyor.  ”Gülşah Tanrıöver’in yayınlanmış olan söz ve müziği kendisine ait olan piyano eşlikli ve karaokeli ‘Çocuk Şarkıları Kitabı’da bulunmaktadır.
”Gülşah Tanrıöver” tüm dünyayı sarsan covid19 salgını süresince  T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ve sağlık çalışanlarına destek için sosyal mesaj içeren ‘Evde Kal Türkiye’ isimli sözü ve müziği kendisine ait olan şarkıyı da bestelemiş ve seslendirmiştir.
Sözü ve müziği ”Gülşah Tanrıöver’e ait olan, yaz aylarında içimizi serinletmeye hazırlanan ”Mutluluk” şarkısının iddialı ve özgün düzenlemesi ise projenin aynı zamanda prodüktörlüğünü üstlenen ByTanrıöver imzası taşıyor.
”Gülşah Tanrıöver” yepyeni şarkısı ”Mutluluk” ile ilgili duygularını ise şu sözlerle ifade ediyor;
”Çocukluk yıllarımdan beri şarkı söylemeyi çok sevdim, benim için bir hayal dünyasıydı. Yaklaşık 12 yaşlarımdan sonra  müziğin ve şarkı söylemenin benim kalbimde ruhumun derinliklerinde ve hayallerimde ne kadar baskın olduğunu keşfettim ve yavaş yavaş müziğe doğru yürüdüm. ‘Mutluluk’ artık sizin güzel kalplerinize emanet, yüreğinizde hissetmeniz dileğiyle.”
Nevşehir’de sosyal mesafe kurallarına uygun olarak çekilen klipteki muhteşem lokasyonlar göz doldururken ”Gülşah Tanrıöver”in anlatımı ve karografisine, Casper Sinan’ın dansları eşlik ediyor.
Klibin yönetmenliğini üstlenen Ulvar Tanrıöver, çekimler süresince ekiple sağladığı kusursuz uyum içerisinde klip çekimlerini 12 saatte tamamladı.
”Gülşah Tanrıöver”in yeni şarkısı ”Mutluluk” Seyhan Müzik etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında!

Yorumlar

Magazin Haberleri