Mert İndere ve Buse Ünlü’den “Bıraktım Uğraşları”

Mert İndere ve Buse Ünlü’den “Bıraktım Uğraşları”

“Kısmetse Olur” programının favori ve şampiyon çifti olarak tanınan Mert İndere ve Buse Ünlü, “Kısmetse
Ana Sayfa Foto Galeri, Kültür & Sanat, Magazin 18 Temmuz 2020 651 Görüntüleme

HİRA’YA OKUL YAPACAĞIM!’ ‘BEN KİMSEYİ KISKANMAM’

HİRA’YA OKUL YAPACAĞIM!’ ‘BEN KİMSEYİ KISKANMAM’

Ünlü sanatçı Demet Akalın, Ataşehir Muamma sahnesinde muhteşem bir performans sergiledi. Covid-19 kapsamında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanan Muamma, ödüllü şeflerin ellerinden Türk ve dünya mutfağının harika lezzetleri ve eğlencesi ile sezona oldukça iddialı bir giriş yaptı. 250 kişilik mekana sosyal mesefa kuralları gereği 120 kişi alan Muamma’da rezervasyonlar 1 saat içinde doldu.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Demet Akalın; ‘Uzun süre sonra İstanbul’daki ilk konserim. Bu yüzden çok heyecanlıyım. Bir de benim iyi bildiğim bir yer Muamma. Bana çok güven veriyor. O yüzden keyifle sahnesine çıkıyorum. Ben çalışmaktan yorulmam. Alişan bize kalmaya gelecekti, pazartesiye attım onları. Ben kimseyi kıskanmam. Bu işler domino taşı gibi. Hepimiz dönüşümlüyüz aslında’ dedi. Pandemiyle ilgili işlerin durumunu soran basın mensuplarına: ‘Ekonomik olarak çok etkiledi. Karantina günlerinde beni çok topa tuttula. Çok streyliydim bende acaba çalışacak mıyız, ne olacak diye ama biraz toparladık çok şükür’ diye konuştu. Saat 24:00’te mekanların kapanmasıyla ilgili olarak ise: ‘Eskiden hep saatlerle ilgili hayalini kurardım. Şimdi böyle oldu ama şimdi de aa erken bitti diyoruz haliyle’ dedi.

Hira ile ilgili gelen sorulara ise: ‘Hira’yla ilgili hiçbir hayalim yok. Hangi mesleği yapmak isterse yapsın. Eylülde eğer okullar açılmazsa özel bir hocayla iki üç arkadaşıyla yan evi okul yapacağım. Bizimki online’da konsantre olamıyor çünkü. Tabi bizimkisi birinci sınıf, 2. , 3. Sınıf olsa ne yapacaktık. Onlar için inanılmaz endişeliyim’ diye konuştu.

Ayakkabılarındaki yılan motiflerini soran basın mensuplarına; ‘Esra yılbaşında Paris’e gitmişti. Ona kredi kartımı verdim. Outlet’ten almıştı. Son valentinolar’ demesinin ardından, ‘Hayatımdaki yılanları ayağımın altına alırım mesajı mı bu?’ sorusuna uzun süre kahkaha attı.

Yaz boyunca Deniz Seki, Rober Hatemo, Haktan, Altay, Deha Bilimlier, İlyas Yalçıntaş ve Derya Bedavacı gibi isimleri de ağırlayacak olan Muamma, bu yaza damgasını vuracak.

Yorumlar

Magazin Haberleri