Şevval Sam D&R Turnesinde  Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Şevval Sam D&R Turnesinde Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Ünlü sanatçı Şevval Sam, ikonik rock şarkılarını alaturka ile buluşturduğu “Rock’ı Severiz” adlı yeni a
Ana Sayfa Haberler 15 Aralık 2023 82 Görüntüleme

HONOR ve Porsche Design'dan stratejik ortaklık: Akıllı teknoloji, lüks tasarımla birleşiyor

HONOR ve Porsche Design’dan stratejik ortaklık: Akıllı teknoloji, lüks tasarımla birleşiyor

Yenilikleri yaratma ve sınırları zorlama vizyonuna sahip iki dev şirket HONOR ve Porsche Design, olağanüstü ve işlevsel tasarımı en son teknolojiyle birleştiriyor. Akıllı telefon teknolojisini lüks kavramıyla birleştiren bu anlaşma ile, yenilikçi teknoloji zamansız estetikle buluşuyor. 

 

Güçlü Ar-Ge yatırımları sayesinde birçok teknolojik gelişmeye öncülük eden teknoloji devi HONOR, alanında bir diğer dev olan Porsche Design ile birlikte yeni bir akıllı cihaz tasarlıyor. Ocak 2024’te Çin’de tanıtılacak bu ürünle birlikte, akıllı cihazlar dünyası lüks kavramıyla tanışıyor. 

Porsche Design gibi bir ortak ile tasarım ve performans bileşenlerini keşfetmenin onur verici bir his olduğunu belirten HONOR CEO’su George Zhao, “HONOR’un insan odaklı tasarımı, Porsche Design’ın marka felsefesiyle birleşerek teknoloji meraklılarının ve Porsche tutkunlarının mobil yaşam tarzını hızlandıracak akıllı lüks ürünler yaratıyor. HONOR ve Porsche Design arasındaki bu uzun vadeli iş birliği, dünyanın dört bir yanındaki pazarlarda büyümemizi desteklemek için heyecan verici yeni fırsatlar sunuyor” dedi.

HONOR ile gerçekleştirilen bu özel ortaklığın Porsche Design’ın ikonik elektronik ürün portföyünün daha da genişletilmesi için bir kilometre taşı olduğunu belirten Porsche Lifestyle Group Yönetim Kurulu Başkanı Stefan Buescher ise “HONOR ile inovasyonu teşvik etmekle birlikte müşterilerimize tasarım ve performansın mükemmel bir şekilde birleştirildiği heyecan verici yeni ürünler sunmak için harika bir marka ortağı bulduk. Akıllı cihazların modern lüks segmentinde lider olmak için aynı hedefi paylaşıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Yenilikçi teknoloji ve lider ürün konseptlerini estetik tasarımla bir araya getiren iki marka, lüks akıllı cihazlar dünyasına en son yenilikleri ve birinci sınıf tasarımı kullanıcılarına sunmak için dört gözle bekliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Magazin Haberleri