Serge, Yeni Şarkıları 'Captivating Show' ve 'Reflection' ile Müzikseverlerle Buluştu

Serge, Yeni Şarkıları 'Captivating Show' ve 'Reflection' ile Müzikseverlerle Buluştu

Serge, elektronik müzik sahnesinde çığır açmaya devam ediyor. Yeni şarkıları “Reflection” ve "Captivating
Ana Sayfa Magazin 18 Aralık 2019 734 Görüntüleme

Instagram’ın yeni fenomeni Mehmet Veysel Akdemir

“Heykel Kafası” 2019 yılında Instagram Türkiye’nin en hızlı büyüyen hesabı oldu.

Heykel Kafası” 2019 yılında Instagram Türkiye’nin en hızlı büyüyen hesabı oldu.
3 ay gibi bir süre içerisinde 1 milyon takipçiye ulaşan “Heykel Kafası”, hem bu başarısıyla hem de hazırladığı gönderilerinin içeriğiyle sosyal medyada en fazla konuşulan hesap haline geldi.
Hesabın içeriği ise “laf sokmaları.” Bu içerik sosyal medya kullanıcıları tarafından beğeniliyor ve “Bu biz değil mi?” diyerek arkadaşlarını etiketliyor.
Aralarında İrem Derici’den Anıl Piyancı’ya, Özge Ulusoy’dan Mine Tugay’a kadar birçok ünlünün takip ettiği hesap, farklı hayatları yaşayan insanlara ortak bir dille hitap ediyor.
Heykel Kafası’nda estetik görünüme sahip olan, müzelerde uzun uzun incelenen heykeller konuşturuluyor. Konuştururken de normal bir dil değil biraz “içeselleştirilmiş” dil kullanılıyor.
Heykellerin duruşlarına göre seçilen sözlerin de uyumlu olması dikkat çekiyor.

Paylaşılan sözler insanların günlük hayattaki konuşmalardan alınıyor. Bu nedenle tüm takipçilerin kendinden bir şeyler bulduğu ifade ediliyor.
“Heykel Kafası” adlı hesabın sahibi olan Instagram fenomeni Mehmet Veysel Akdemir, “İlerleyen günlerde takipçilerimizin karşısına 1 milyona özel bir sürpriz ile çıkacağız“ diyor. Akdemir ayrıca, takipçilerinin tamamının organik olduğunu gönderileri beğenerek takip eden kişilerin bulunduğunu ifade ediyor. Gönderilerin kalitesini arttırmaya çalıştıklarını belirten Mehmet Veysel Akdemir, “Fotoğraf içeriklerimiz için İstanbul’da çalışan bir ekibimiz var. Çok yakında animasyonlarımızla da gündeme damgamızı vuracağız. Bu sebeple de yurt dışında çalışan bir animasyon ekibimiz var. En güzel içeriklerle takipçilerimizin karşısına çıkmak istiyoruz” ifadelerini kullanıyor.

Yorumlar

Magazin Haberleri