Macera tutkunuyum

Macera tutkunuyum

Hakan Gence, programında bu hafta Nurgül Yeşilçay’ı ağırladı   ‘Hakan
Ana Sayfa Magazin 15 Ağustos 2022 79 Görüntüleme

İrem Erdal YAN ile Yeniden Müzik Listelerinde

Aslen Ankaralı olan İrem Erdal; Müzik hayatına ilkokuldan itibaren yer aldığı okul korolarında başlar. Devamında bu okul korolarında solistlik yapmaya devam ederek müzikle olan bağını koparmayarak küçüklüğünden beri şarkı söylemenin yanı sıra içindeki müzik ruhu onu söz yazarlığı ve besteciliğe sürüklemiştir. Sanatçının sözleri ve bestesi kendisine ait yüzlerce eseri mevcuttur.  2016 yılında O Ses Türkiye’ye katılmış ve dört jüri üyesini de döndürmeyi başarmıştır.
      Avukatlık ve Müzik Vazgeçilmezi
2014 yılında, müziğe çok uzak bir tercih yapmış olup 2019 yılında Kırıkkale Üniversitesi  ‘Hukuk Fakültesi’ni başarıyla bitirmiştir. Dolayısıyla sanatçı kimliğinin yanında avukat kimliği de bulunmaktadır.
2020 yılında pandemi döneminin başında pazarda söylediğini ‘Dön Bebeğim’ şarkısı ile sosyal medyada ve haber kanallarında büyük yankı uyandırmıştır ve sonrasında o yılın  Aralık ayında profesyonel anlamda ilk single çalışmasını yayınlamıştır.
                 ” YAN “

İrem Erdal şimdilerde Barış Müzik ile anlaşarak sözü ve müziği İrem Erdal, Kerem Sinanoğlu’na ait olan “Yan” adlı şarkısını dinleyicinin beğenisine sunmuştur.

Etiketler:

Yorumlar

Magazin Haberleri