Helvacı’da Geleneksel Asker Hayırı Ve Mevlit Düzenlendi

Helvacı’da Geleneksel Asker Hayırı Ve Mevlit Düzenlendi

Aliağa’nın Helvacı Mahallesi'nde Düzenlenen Geleneksel Asker Hayrı Yemeği Ve Mevlidine Y&
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin, Video Galeri 10 Aralık 2020 216 Görüntüleme

İş İnsanı Adnan Taha TUĞRUL Başarıya Koşuyor!

İş İnsanı Adnan Taha TUĞRUL Başarıya Koşuyor!

1990 yılında Ankarada doğan Adnan Taha TUĞRUL aslen Mersin Anamurludur.

Anadolu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ve Çankırı Karatekin Üniversitesi  Iktisadi ve Idari Bilimler bölümlerinden mezun olmuştur. Ayrıca Istanbul Üniversitesinde Sosyoloji bölümünden de çift anadal yapmaktadır. Eğitime oldukça önem veren başarılı Is Insanı Adnan Taha TUĞRUL ayrıca Ingiltere de bulunan City Üniversitesinde Hukuk alanında da eğitimini tamamlamıştır.

Adnan Taha TUĞRUL Türk Kizilayinda gençlik kolları başkanlığı ve Çankırı Üniversitesinde öğrenci konseyi başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Öğrencilik döneminden bu zamana görev aldığı TÜGIAD da akademi başkanlığı ve girişimcilik komisyonu başkan vekilliği görevlerini üstlenmiştir.

Şu an aktif TÜGIAD üyesidir.

Adini siyasette ve ia dunyasinda oldukca duydugumuz basarili Is Insani Adnan Taha TUGRUL Akaryakıt otomotiv inşaat ve tarım gibi sektörlerde faaliyetlerini yürütmektedir.

Adnan Taha TUĞRUL Turkiyenin yerli ve milli gübresi olan ( ASN ) nın üretici firması Plantagro A.Ş. nin yönetim kurulu üyesidir.

Basarili Is Insanı Adnan Taha TUĞRUL un en büyük hedefi gübre sektöründe dünya markası olmak ve yenilenebilir enerji alanına yatırımlarda bulunmaktır.

 

Yorumlar

Magazin Haberleri