Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de

Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de

Yeni Nissan Qashqai, İstanbul’da gerçekleştirilen basın lansmanı ile tanıtıldı. Yeni Qashqai, güncellene
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin, SİNEMA FİLM 23 Ocak 2022 308 Görüntüleme

İSVİÇRE FİLM FESTİVALİ’NIN SEÇİCİ KURULUNDA BIR TÜRK KADINI..

İSVİÇRE FİLM FESTİVALİ'NIN SEÇİCİ KURULUNDA BIR TÜRK KADINI..

İsviçre’nin uluslararası Film Festivali Castellinaria Film Festivali bu yıl dünyaca ünlü Yönetmen ve Oyunculari bir kez daha ağırladı. İlk defa seçici kurulda bir Türk kadınının yer aldığı yarisma, dünyada sinema sektöründe çok ses getirdi  Houra Siena Nezhad (Houra Kazemi Nezhad), sinema sektörünün ünlü isimleriyle birlikte seçici kurulda yer aldi.

Castellinaria Film Festivali İsviçre’nin Bellinzona kentinde gerçekleşti. Houra Siena Nezhad ( Houra Kazemi Nezhad ) bu yıl film festivalinin seçici kurulunda “Türk kadını” olarak yer aldı. Houra Siena nezhad, Giancarlo Zappoli gibi büyük isimlerin yanı sıra seçici kurulda yer aldı.

Festival, Alessandro Gassmann gibi büyük isimleri ve İtalyan sinemasının efsanevi ismi Milena Vukotic’i ağırladı.

Houra Siena Nezhad ( Houra Kazemi Nezhad ), aslen İranlı olup, 2021 yılı Ağustos ayında Türk Vatandaşı olmuştu. Türk ismiyle gurur duyduğunu anlatan Nezhad,  bir Türk olarak uluslararası hayatına devam edeceğini söyledi.

Geçen yıl İtalya’da Forli Film Festivali’nde jüri üyeliği yapan Houra Siena Nezhad ( Houra Kazemi Nezhad ), “ Sinema benim için çok önemli ve sinemayla ilgili her çalışmada büyük bir onurla yer alıyorum. Bir başka heyecanım da bir Türk Kadını olarak gururla uluslararası çalışmalarıma devam ediyor olmam. Türkiye’yi başarılı bir Türk kadını olarak dünyada temsil etmeye devam edeceğim” dedi.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Tutankhamun’un Hazineleri

Tutankhamun’un Hazineleri

Magazin Haberleri