Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, polislerin Boğaziçili öğrencilerin evlerine yaptığı baskınlar sırasında evi basılan Rasimpaşa Mahallesi Muhtarı Sultan Aksu Kütük’ü muhtarlık binasında ziyaret etti. Ziyaret sırasında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da Aksu’yu telefonla arayarak ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti. Boğaziçi Üniversitesi’ne yeni atanan rektörle ilgili protestoya katılanlara yönelik gözaltılarda, İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Yeldeğirmeni (Rasimpaşa) Mahallesi’nin muhtarı Sultan Aksu Kütük’ün evi basıldı. Aksu’nun muhtar olmasının anlaşılmasının ardından, polisler özür dileyerek evden ayrıldı. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Rasimpaşa Muhtarı Sultan Aksu Kütük’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Sabah 06.00 sularında eşi ve çocuğu ile kaldığı eve gerçekleşen baskınla ilgili yaşadığı şoku anlatan Aksu, en büyük üzüntüsünün 7 yaşındaki kızının olanlara tanık olması olduğunu ifade etti. Ziyaret sırasında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da Sultan Aksu’yu telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Aksu’nun yaşadığı mağduriyetten duyduğu üzüntüyü dile getirerek, muhtarların yanında olduklarını belirtti. İSTANBUL – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)
![Bodrum Otelciler Derneği’nden Yanlış Bilgilendirmeye Karşı Hamle: Turizm İçin Yoğun Çalışma Devam Ediyor](https://cekicmedya.net/wp-content/themes/ohaber/images/grey.gif)
Bodrum Otelciler Derneği’nden Yanlış Bilgilendirmeye Karşı Hamle: Turizm İçin Yoğun Çalışma Devam Ediyor
Ekonomik sıkıntıların üzerine ekstra pahalılık algısıyla da mücadele eden Bodrum’da, yanlış anlaşılmalarKadıköy Belediye Başkanı Odabaşı’ndan muhtar Aksu’ya geçmiş olsun ziyareti
Yorumlar
Benzer Haberler
-
Bodrum Otelciler Derneği’nden Yanlış Bilgilendirmeye Karşı Hamle: Turizm İçin Yoğun Çalışma Devam Ediyor
-
HONOR 200 ile Profesyonel Kalitede Portre Fotoğrafçılığı
-
Başkan Özyiğit, Türkiye’de model olan projeyi Eğitim Maratonu’nda anlattı
-
Hayallerinde engel tanımıyor
-
İzmir İtfaiyesi 4 ilçede yangınlara müdahale ediyor
-
Ekrem İmamoğlu, TBB Encümen Toplantısı ekonomi, göçmenler ve sığınmacılar, kayyım ve Hayvanları Koruma Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi başlıklarına değindi
-
İzmirli yoksul öğrenciler aç kalmayacak Başkan Tugay okul kantinlerinin ihalelerine girdiklerini duyurdu
-
Sivas Belediyesi, mahalle sakinlerinin talebi üzerine Tuzlugöl ve Meraküm Mahallelerine yeni ekmek satış büfeleri kazandırdı
-
Tarım alanlarında kaçak yapı ile mücadele sürüyor
-
Selçuklu Belediyesi çevre adına örnek çalışmalarını sürdürüyor
-
Sevgi Mağazası 3 bin 487 vatandaşa dokundu
-
Antalya Büyükşehir Belediyesi 40 bin aşure ikram edecek