Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de

Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de

Yeni Nissan Qashqai, İstanbul’da gerçekleştirilen basın lansmanı ile tanıtıldı. Yeni Qashqai, güncellene
Ana Sayfa Magazin 19 Mart 2023 198 Görüntüleme

Kadıköy Boa Sahne oyunlarının biletleri Biletinial’da

Türkiye’nin teknoloji odaklı lider eğlence ve kültür-sanat platformu Biletinial, güçlü altyapısıyla Türkiye’nin önde gelen özel tiyatrolarını desteklemeyi sürdürüyor. Biletinial’ın biletleme alanında hizmet verdiği sahneler arasında; İstanbul’un en iyi alternatif sahneleri arasında yer alan ve kendi prodüksiyonlarının yanı sıra yerli ve yabancı pek çok tiyatro yapımına ev sahipliği yapan Kadıköy Boa Sahne de yer alıyor.

Tiyatro severler, Kadıköy Boa Sahne’de yıl boyunca sahnelenecek tiyatro oyunlarının biletlerine Biletinial üzerinden kolaylıkla ulaşabiliyor. İstanbul’un keyifle tiyatro izlenecek sahneleri arasında yer alan Kadıköy Boa Sahne’de Mart ve Nisan ayı boyunca birbirinden başarılı oyunlar birbiri ardına seyirciyle buluşacak.

Sezonun en dikkat çeken oyunları

Mart -Nisan aylarında Boa Sahne’de

 Biletinial üzerinden biletlerine ulaşılabilecek oyunlar ve tarihleri şöyle;  Eskişehir oyunculuk bölümünden yeni mezun iki gencin tiyatro yapmak için sektörün kalbi İstanbul’a göç ettikten sonra yaşadıklarına odaklanan “Ceviz Ağacı” 24 Mart ve 4 Nisan’da, Kadıköy Boa Sahne’nin en yeni yapımları arasında yer alan “Misket” 15, 28 ve 30 Mart’ta, Kadıköy Boa Sahne’nin yapımı olan ve Aytekin Atabey tarafından yazılıp yönetilen “Turşu” 16, 27 Mart ve 5 Nisan’da, sezonun en dikkat çekici yapımları arasında yer alan “N’olcak Bu Yusuf Umut’un Hali” 17 Mart’ta, hayatın tüm sıradanlıkları içinde yalnız kalmış iki kişinin yaşamlarını kendi kontrollerine alma çabasını anlatan “Sıradan Karşılaşmalar” 18, 25 Mart ve 6 Nisan’da, Fiziksel Tiyatro Araştırmaları’nın yeni oyunu “Kalabalık Duası” 20 Mart’ta, Kadıköy Boa Sahne yapımı, Hasret’in oğluna uyku eğitimi vermeye karar verişinin hikayesi “Mutlu Değilim Ama Kahrımdan da Ölmüyorum” 23 Mart ve 9 Nisan’da, okul yıllarından birbirini tanıyan beş arkadaşın yıllar sonra bir akşam yemeğinde bir araya gelişini ve yüzleşmelerini anlatan “Yıllar Sonra #tbt” 24 Mart ve 7 Nisan’da, Mustafa Kırantepe’nin tek kişilik oyunu “Bir Alzheimer’ın Anıları” 25 Mart’ta, İKSV İstanbul Tiyatro Festivali’nde ilk gösterimi gerçekleşen BAM’ın son oyunu “Istırap Korosu” 26 Mart, 12 ve 29 Nisan’da, Ha-Ha Tiyatro’nun ikinci yapımı olan “Babamın Doğum Günü Partisi” 30 Mart’ta ve Oğuz Atay’ın derinlikli ve eğlenceli diliyle yazılan öyküsü “’Ne Evet Ne Hayır” 3 Nisan’da izleyiciyle buluşacak.

Bilgi için:

pr@biletinial.com

Biletinial Hakkında biletinial.com 2011 yılından bu yana biletleme sektöründe hizmet veren bir teknoloji markasıdır. Faaliyete geçtiği tarihten itibaren yeniklikçi uygulamaları devreye alan Biletinial, teknolojik gelişmeler ışığında müşterilerini yeni etkinliklerle buluşturmakta ve eşsiz deneyimler sunmaktadır. Sürekli büyüyen ve gelişen altyapısı ile sinema, tiyatro, konser, spor ve birçok farklı özel etkinlik alanında yüzlerce etkinliğe zahmetsizce erişim olanağı veren Biletinia.com, Türkiye genelinde 75 ilde ve KKTC’de faaliyet göstermektedir. Halen 300’den fazla sinema, 2000’den fazla salon ve 220.000’den fazla koltuk kapasitesiyle  hizmet sunan Biletinial’ın iş ortakları arasında  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı birimler (Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü konserleri, Türkiye Voleybol Federasyonu) Türkiye’nin önde gelen sinema grupları, özel tiyatrolar, şehir tiyatroları, spor kulüpleri, performans sahneleri, tema parklar ve eğlence parklarının yanı sıra eğitim, seminer gibi organizasyon gerçekleştiren kurumlar da yer almaktadır

Yorumlar

Magazin Haberleri