Ünlü astrolog Erhan Nacar Türkiye-Gürcistan milli maçının sonucunu önceden bildi

Ünlü astrolog Erhan Nacar Türkiye-Gürcistan milli maçının sonucunu önceden bildi

Ülke olarak futbolla yatıp kalktığımız bu günlerde ünlü astrolog Erhan Nacar Türkiye-Gürcistan arasındak
Ana Sayfa Foto Galeri, Haberler, Kültür & Sanat, Magazin 6 Ağustos 2020 1203 Görüntüleme

KARTEPEYE İLK YATIRIM YAPAN SANATÇI ALEX ŞAHİN İSMİNİ VERDİĞİ ALEX VİLLAGE LIFE OTELİNİ AÇTI

KARTEPEYE İLK YATIRIM YAPAN SANATÇI ALEX ŞAHİN İSMİNİ VERDİĞİ ALEX VİLLAGE LIFE OTELİNİ AÇTI

Kartepe’nin muhteşem köy yaşantısı,organik tarım ve orman içinde bölgenin en güzel köşesini süsleyen Alex Village Life modern, otantik köy yaşantısını tek katlı mimarisi sımsıcak konforu profesyonel ekibi ile unutulmaz bir tatil için doğa ve kayak severleri bekliyoruz. 12 Ay hizmet veren otelimiz dört mevsimin ayrı güzelliklerini sunan cömert doğası ile yazın serinlemek kışın kayak keyfi, ilk baharda doğanın uyanışını son baharda doğanın yedi rengini yaşamaya istanbul’dan yalnızca 1 saat uzaklıkta doğanın senfonisini dinlemeye sizleri davet ediyoruz.

3 adet ailelerimiz için suit oda, 8 adet standart balkonlu oda 15 adet standart toplam 26 odamız bulunmaktadır.Konaklama dışında alakart olarak kahvaltı ve yemek hizmetimiz bulunmaktadır.Toplu rezervasyonlarda indirim uygulanmaktadır.Tesisimize evcil hayvan kabul edilir.Kahvaltımız serpme olup odalarımız oda ve kahvaltı olarak sunulur.

Otelimiz Kartepe Kayak merkezine 10KM Sukaypark ve Seka parka 2KM Maşukiye’ye 3KM Sapanca’ya10KM uzaklıktadır. Tesisimize yakın mesafelerde Türkiye’nin en büyük cam terası, atv, ata binme ve zipline, su kayağı, hayvan bahçesi, kayak merkezi, şelale ve trekking parkuru gibi çeşitli aktivitelerini yapabileceğiniz yerlerin merkezindedir

Kuruluş Hikayemiz

Alex Village Life’ın hikayesi 1990’lı yıllarda Türkiye’de ve Uluslararası platformlarda dansör olarak üstün başarılara imza atan ve bir çok ülkede belgeselleri yayınlanan Alex Şahin’in turizm sektöre girmesi ile başlar. 2020 Yılına kadar dans ve sanat hayatının yanısıra güzellik ve estetik sektöründe tıp merkezlerinin yanısıra güzellik merkezleri kurmuş, 2018 yılında ise Yalancı isimli bir albüm çalışması ile müzik sektörüne giriş yapmış ve ulusal birçok platformda ve tv kanallarında klipleri uzunca süre yayımlanmıştır.

Menajerlik, organizasyon şirketi ile uluslararası büyük organizasyonlar gerçekleştiren Alex Şahin, 2020 Yılında turizm sektörüne giriş yapmış ve sanat hayatını diğer taraftada sürdürmektedir.

Turizm sektörüne giriş yaparken tercihini Turizm merkezlerinden Kartepe’yi tercih etmiş ve Kartepe’ye bağlı Şirinsulhiye bölgesinde butik ve muhteşem güzelliklere sahip oteli satın almıştır. Hayatının vazgeçilmezi ve kliplerinde dahil oynattığı annesi Arife Sultan ile birlikte tamamen buraya yerleşen Alex Şahin, otelin ismini de adı ile köy’de yaşam ve hayat anlamı yaşıyan “Alex Village Life” olarak belirlemiştir. 2020 Yılında turizm yatırımı ile satın almış olduğu otel’de kendi konsepti ile yeniden tasarım ve düzenleme yapan Alex Şahin bu süreçte mimari olarak dokuya zarar vermeden annesinin adını verdiği ve 100 kişilik ağırlama kapasiteli ve doğal ahşaptan Arife Sultan Şark Köşesi’nin yanısıra şömine ve dinlenme odası, teras, cafe ile restaurant kısımlarının yanısıra doğa dostu hayvanlar için kümes kısımınlarını da hizmete kazandırmıştır. Ayrıca otel’de açık hava’da tercih edecek misafirleri için açık hava’da duş, şezlog, salıncak ile yeşil ile donatılmış geniş bir bahçeyi de kendi tarzına göre bu süreçte otele kazandırmıştır.

Alex Village Life doğaya ve onların gerçek sahibi hayvanlara saygılı hizmet anlayışı ile tüm doğa sporları severlerini Kartepe’de ağırlayamaya hazır olarak misafirlerini ve tatil severlerini beklemektedir.

 

Yorumlar

Magazin Haberleri