Şevval Sam D&R Turnesinde  Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Şevval Sam D&R Turnesinde Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Ünlü sanatçı Şevval Sam, ikonik rock şarkılarını alaturka ile buluşturduğu “Rock’ı Severiz” adlı yeni a
Ana Sayfa Spor 7 Haziran 2024 56 Görüntüleme

Kızıklı Er Meydanı, Güreşlere Hazır

8 Haziran 2024 Cumartesi günü Burhaniye Belediyesi tarafından düzenlenecek ve bu yıl 8. kez gerçekleştirilecek olan Burhaniye Kızıklı Yağlı Pehlivan Güreşleri için Kızıklı Er Meydanı’nda hazırlıklar Burhaniye Belediyesi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği ekipleri tarafından tamamlandı.

Burhaniye Belediyesi, yağlı pehlivan güreşleri düzenleyerek kültürel mirası yaşatmaya devam ediyor. Vatandaşların büyük ilgi göstermesi beklenen güreşlerde, Türkiye’nin dört bir yanından gelen ünlü pehlivanlar kıyasıya mücadele edecek.

Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban etkinlik alanında yapılan hazırlıkları sahada inceledi. Güreşlerin yapılacağı çim alanlar biçilerek müsabakalara uygun hale getirildi. Güreşleri izlemeye gelen vatandaşların konforu için portatif tribünler kurularak gölgelikler yapıldı. Sporcuların hazırlık yapabilecekleri ve dinlenebilecekleri alanlar titizlikle hazırlandı.

Kızıklı Er Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan organizasyon için Burhaniye Belediyesi Hizmet Binası önünden etkinlik alanına 8 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 10.00 ile 17.00 arasında her saat başı ücretsiz otobüs kaldırılacaktır.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Magazin Haberleri