Ünlü astrolog Erhan Nacar Türkiye-Gürcistan milli maçının sonucunu önceden bildi

Ünlü astrolog Erhan Nacar Türkiye-Gürcistan milli maçının sonucunu önceden bildi

Ülke olarak futbolla yatıp kalktığımız bu günlerde ünlü astrolog Erhan Nacar Türkiye-Gürcistan arasındak
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin 18 Haziran 2020 665 Görüntüleme

KÖKSAL EKİNCİ İLE GÜNEŞİN KALBİNİ DİNLEMEYE HAZIR MISINIZ?

KÖKSAL EKİNCİ İLE GÜNEŞİN KALBİNİ DİNLEMEYE HAZIR MISINIZ?

Evrenin harmonisini gökkuşağının renkleri eşliğinde müziğine yansıtmaya gönül veren ”Köksal Ekinci”, kalplere ve ruhlara notalarla dokunma arzusu eşliğinde 2020 yılında da müziğinde yeni ufuklara yol almaya devam ediyor.

Gökyüzünün şifasını notalara nakşeden ”Köksal Ekinci” ilk albümü “Güneşin Kalbi” ile müzikseverlerle buluştu.

Köksal Ekinci’nin ”Güneşin Kalbi” albümü 21 Haziran’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması öncesinde şarkılarını merakla bekleyen sevenleri için eşsiz bir hediye oldu. ‘Astro-müzik’ akımı kapsamındaki albüm, ruhsal kodlarla bezeli organik elektronik ve yeni pop türündeki şarkılardan oluşuyor.

Albümün çıkış şarkısı ”Aşk’ın Kanatları”, tıpkı diğerleri gibi dinleyicisine şifa olma niyetinde. ”Aşk’ın Kanatları”nın hayatında özel bir yeri olduğunu söyleyen ”Köksal Ekinci”, duygularını şu sözlerle ifade ediyor;

”Bu şarkı bizlere; aslında bedenimizin, ruhumuzun, kalbimizin ve en önemlisi de bilincimizin ve DNA yapımızın bir müzik şaheseri gibi kodlandığını ve en önemlisi de Yaratıcı’nın sonsuz kaynağından kaplere damlayan, benzeri olmayan bir ışık senfonisinin notaları olduğumuzu hatırlatacak.”

ALBÜMDE BİR İLK DAHA!

Albümün ilk video klibi, çıkış şarkısı “Aşkın Kanatları”na çekildi. ‘Müzik Sensin Aslında’ hayat felsefesine dayandırılan şarkının kompozisyonu ve hazırlanan videosu da bu felsefeyi renkler, ağaçlar, heykeller, camiler, kiliseler ve duvarlarda hayat bulan eşsiz Mural Art örneklerinden yansımalarla, sanat dolu bir atmosferin ruhumuzu mutlu kılan, hayat dolu melodilerle besleyen gündelik yaşam içindeki en önemli ayrıntılar olduğunu dinleyicilere hatırlatmayı sağlıyor.

Albümde ”Aşkın Kanatları” şarkısının akustik versiyonuna ek olarak, elektronik ve radyo edit versiyonu da yer alıyor.

Altı şarkıdan oluşan albümde, dinleyicileri başka sürprizler de bekliyor. “Sen, Ben Oldun” ve “Veda” teklilerinin yeniden düzenlemeleri ile “Yok” adlı düet ”Köksal Ekinci”nin  ilklerinden.

“Güneşin Kalbi” albümü gezegenleri ve yıldızları konu alan üçlemenin, sanatçının kendi deyimiyle İlkbahar döneminin tamamlanması. Yaz ayları boyunca yeni temalı şarkıları üzerinde yoğun bir hazırlığa başlayacağını dile getiren ”Köksal Ekinci”, üretim sürecinin heyecanını ve yeni şarkılarla müzikseverlerle buluşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Yorumlar

Magazin Haberleri