Armağan Çağlayan “Gör Beni"nin yeni bölümleriyle sadece GAİN'de

Armağan Çağlayan “Gör Beni"nin yeni bölümleriyle sadece GAİN'de

 Alper Gezeravcı, Armağan Çağlayan’a konuştu: “Küçük kardeşlerimize uzayın erişilebilir bir hedef olduğun
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin 7 Haziran 2020 1138 Görüntüleme

MAJOR HOME PERDE EV TEKSTİLİ KARTALTEPE ÜLKÜ SOKAKTA AÇILDI

MAJOR HOME PERDE EV TEKSTİLİ KARTALTEPE ÜLKÜ SOKAKTA AÇILDI

Sanatçı  İnanç  KARADUMAN’ın   açtığı  MAJOR HOME PERDE ve EV TEKSTİLİ Kartaltepe Ülkü Sokakta yapılan açılışla hizmet vermeye başladı.

Ev tekstiline yeni bir renk getiren şarkıcı İnanç Karaduman yeni mağazasının açılışında dostlarını ağırladı. Açılış kokteyli ile başlayan açılışa katılım bir hayli fazla oldu.

Farklı konseptte ilk ev tekstili mağazasını arkadaşı Fırat Uysal ile birlikte açmanın gururunu yaşayan İnanç hem kalitede hem de fiyatta çok iddialı olduğunu belirtti.

Bakırköy Belediye Başkan Yardımcısı Cavit GANİÇ ,Bakırköy Belediye Başkan Danışmanı Mehmet AKYÜZ , Muhtarlarımız Kartaltepe Muhtarı Didem KORYÜREK ARMUTLU, Yeni Mahalle Muhtarı Nihat ŞAHİN,  Zuhuratbaba Muhtarı Mustafa Aykut İNCESARAÇ, Osmaniye Muhtarı Serdar UZUNOĞLU , Yeşilköy Muhtarı Sedat MUMCUOĞLU  ve davetlilerin katılımıyla açılışı yapılan mağazanın geniş konsepti davetliler tarafından çok beğenildi.

Açılış kurdelasını Belediye Başkan Yardımcısı Cavit GANİÇ, Yeni Mahalle Muhtarı Nihat ŞAHİN işyeri sahibi  İnanç KARADUMAN  ve ortağı  FIRAT UYSAL ile birlikte kestiler..

Açılıştan sonra alışverişte yapan Cavit GANİÇ hayırlı olsun dedikten sonra ayrıldı.

Açılışa,

Başar Akıncı, Engin Aşık, Bakırköy Belediye Başkan Yardımcısı Cavit Ganiç, Belediye başkan danışmanı  Mehmet Akyüz, His&Hers Entertainment Müzik Yapım şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Sal Küçük ve ekibi ile menajer Filiz Koç, Erhan Asan , Deniz Can Küçük , sanatçı Tuğba Hatun, organizatör Derya Angün ve manken Merve Demir katıldı.

Açılışı ünlü fotoğrafçı Çekiç Medya sahibi Levent Çekiç ile Aktüel Medya Group Başkanı Osman İslam ve Bakirköy Haberci Gazetesi de takip etti.

 

Yorumlar

Magazin Haberleri