“Dağyeni Köyü en kaliteli incirin ve zeytinin yetiştiği yer. Su kaynaklarına, evlere ve bahçelere yakın yerde siyanürlü altın madeni araması iddialarına karşı köylünün haklı mücadelesine destek olduk ve olmaya devam edeceğiz! Rant uğruna, çıkar uğruna, yeşil uğruna ama paranın yeşili uğruna gözleri hiçbir şey görmeyen bu anlayışa geçit vermeyeceğiz. Bu işin hem takibini hem de peşini bırakmayacağız!”
![Sera Tübek’ten yeni bir hit: “Bu Defa” ile müzik dünyasını sarsacak!](https://cekicmedya.net/wp-content/themes/ohaber/images/grey.gif)
Sera Tübek’ten yeni bir hit: “Bu Defa” ile müzik dünyasını sarsacak!
Pop müziğinin başarılı isimlerinden Sera Tübek, sözü ve bestesi yine kendisine ait olan “Bu Defa” adlı yMİLLETVEKİLİ BÜLBÜL: “YEŞİL UĞRUNA AMA PARANIN YEŞİLİ UĞRUNA!
“Dağyeni Köyü en kaliteli incirin ve zeytinin yetiştiği yer. Su kaynaklarına, evlere ve bahçelere yakın yerde siyanürlü altın madeni araması iddialarına karşı köylünün haklı mücadelesine destek olduk ve olmaya devam edeceğiz! Rant uğruna, çıkar uğruna, yeşil uğruna ama paranın yeşili uğruna gözleri hiçbir şey görmeyen bu anlayışa geçit vermeyeceğiz. Bu işin hem takibini hem de peşini bırakmayacağız!”
Yorumlar
Benzer Haberler
-
Anadolu Yakası’nın Gastronomi Merkezi olarak öne çıkan Bulvar 216 yeni markaları ile dikkat çekiyor
-
Fişekhane’ye üç yeni marka
-
İzmir İtfaiyesi Dikili’de orman yangınına müdahale ediyor
-
Özgür Özel: Nilüfer partimizin yüz akı belediyelerinden
-
Hyundai’nin Robotları da Ödülleri Toplamaya Başladı
-
Ücretsiz tercih danışmanlığına büyük ilgi
-
LİMA, Üniversite Adaylarına YKS Tercih Danışmanlığı Hizmeti Veriyor
-
Bayrampaşa Belediyesi’nden öğrencilere ücretiz YKS tercih danışmanlığı
-
Cuma Namazını restorasyon çalışmaları tamamlanan Aşağı Bekdik Camii’nde kılan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, namaz sonrasında aşure dağıtımına katıldı
-
Ayvalık Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nce ‘Aşure Günü’ nedeniyle Cumhuriyet Meydanı’nda 4 bin kişiye aşure dağıtıldı
-
Geleceğin teknoloji yıldızları Kocaeli’de yetişiyor
-
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Şeyh’ül Kurra Mehmet Rüştü Aşıkkutlu Kur’an Kursu’nu ziyaret ederek buradaki çocuklarla bir araya geldi