Sarsılmaz'dan ABD/Kansas Çıkarması

Sarsılmaz'dan ABD/Kansas Çıkarması

SAR 9 Compact X ile ABD’de “Yılın En İyi Tabancası” ödülü alan SARSILMAZ, 2023 TRIGGRCON Firearms fuarınd
Ana Sayfa Magazin 15 Eylül 2023 56 Görüntüleme

MÜZİK DÜNYASINDA MURAT SEÇKİN, SONER ÖZER İŞBİRLİĞİ

Türk sanat müziğinin sevilen yorumcusu Murat Seçkin, son single çalışması ‘’Terk edip Gitmezdin Sevgili Beni’’ isimli eseriyle büyük beğeni toplarken gündemden de düşmüyor.

Sözleri Şafaknur Yalçın’a ait, müziği Soner Özer imzası taşıyan ‘’Terk edip Gitmezdin Sevgili Beni’’adlı eser için, Soner Özer, ‘’özel bir şarkıydı ve Murat Seçkin yorumuyla hak ettiği değeri bulan eserlerimden birisi oldu’’ ifadesini kullandı. ‘’Yeni şarkıların halka ulaşabilmesi ve değerini bulabilmesi için bestekârların gayreti yanında solistlerin de ellerini taşın altına koyarak tanıtımında yer almaları ve özel gayret göstermeleri gerekir’’ diyerek sözlerini tamamladı.

TRT Repertuarında çok sayıda eserleri bulunan Soner Özer’in son bestesi ‘’Terk edip Gitmezdin Sevgili Beni’’ isimli şarkı Murat Seçkin yorumuyla hak ettiği seviyeye doğru ilerliyor. Ezgileriyle Türk Yunan halkları arasında duygulara ve dostluğa köprü olan bu şarkının düzenlemesi Gökhan Erken imzası taşırken, eserin klip çalışması Serdar Erken yönetmenliğinde İzmir, Atina, Alaçatı ve Santorini Adasında Murat Seçkin performansı ile tamamlandı.

MURAT SEÇKİN YORUMUYLA ‘’Terk edip Gitmezdin Sevgili Beni’’ KLİP LİNK

https://youtu.be/r7i5c8HVsTA?si=qQvnWZb4MpzIK-vi

 

Yorumlar

Magazin Haberleri