EMİR EMİRHANOĞLU DÜNYA STARLARI İLE BİRARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR

EMİR EMİRHANOĞLU DÜNYA STARLARI İLE BİRARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR

Samy Nacceri, menejeri Don Kerry ve Fransız şarkıcı Parisia; Oyuncu Emir Emiehanoğlu ile bir araya geldi.
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin, Spor 18 Mayıs 2021 434 Görüntüleme

Next Rüya Gaming ilk kez yapılan PUBG MOBILE Pro League Türkiye 1. Sezonunu kazanarak yarışmaya damgasını vurdu.

Next Rüya Gaming ilk kez yapılan PUBG MOBILE Pro League Türkiye 1. Sezonunu kazanarak yarışmaya damgasını vurdu.

Türkiye’deki ilk PUBG MOBILE Pro League, toplam 150.000 dolarlık ödül havuzuyla sona erdi. Next Rüya Gaming, PUBG MOBILE Pro League Türkiye (PMPL Türkiye) 1. Sezonun galibi olarak PUBG MOBILE Esports tarihine damga vurdu.

Dört hafta süren PMPL Türkiye 1. Sezonuna 20 Nisan – 16 Mayıs 2021 tarihleri ​​arasında bölgenin en iyi 20 takımı ev sahipliği yaptı. Turnuva, dördüncü haftada üç günlük finallerle üç haftalık lig maçlarına bölündü.

Next Rüya Gaming, dört hafta boyunca biriktirdiği 259 puan ile birinci olarak 20.500 dolar ödülün sahibi oldu. World of Wonders 195 puan ile ikinci oldu ve 10.500 dolar ödülün sahibi oldu. Futbolist ve Beşiktaş Espor ise 160’ar puanla üçüncü ve dördüncü sırada yerini aldı. Üç takım da EMEA bölgesindeki en iyi takım unvanını kazanmak için Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki diğer PMPL’lerden katılan en iyi takımlarla rekabet etmek üzere 17 Haziran – 20 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek dört günlük 2021 PMPL Bölgesel Bahar Şampiyonası EMEA’ya yükselecek. Ayrıca 150.000 ABD doları tutarında ek bir ödül havuzu daha olacak.

Next Rüya Gaming takımından Frozennx 48 puanla MVP unvanını alarak, aynı takımdan Nihat 34 puanla 2. ve Getso Esport takımından Calse 3. olarak diğer oyuncuları geride bırakmayı başardı.

Oyuncular bir sonraki PMPL Türkiye’ye 2021 PUBG MOBILE Club Open Türkiye Fall Split 2021’e başvurarak katılabilirler. PUBG MOBILE Club Open (PMCO) kayıtları 18 Haziran 2021’de başlayacak.

PMPL, 2021 yılında Türkiye PUBG MOBILE Esports dünyasının en son gerçekleşen turnuva serisi. Hali hazırda kurulmuş olan PUBG MOBILE Club Open ve öğrenciler için olan PUBG MOBILE Kampüs Şampiyonası ve kısa süre önce duyurulan 2021 PUBG MOBILE Ulusal Şampiyonası gibi devam eden diğer etkinliklerle birlikte Türkiye ve Türkiye’deki PUBG MOBILE oyuncuları, 2021 boyunca bölge için 400.000 doları aşan toplam ödül havuzu içinden tercih yapabilecekleri ve birbirleriyle rekabet edecekleri çeşitli turnuvalar var. 2021 yılında yaklaşan PUBG MOBILE Esports haberleri hakkında daha fazla bilgi için InstagramTwitter ve Youtube‘da bizi takip etmeye devam edin.

PUBG MOBILE, App Store ve Google Play Store‘dan ücretsiz olarak indirilebilir.

PUBG MOBILE Hakkında

PUBG MOBILE, 2017’de etkileşimli eğlence dünyasını fırtınaya sürükleyen fenomen olan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’a dayanıyor. 100’e kadar oyuncu, kazanan her şeyi alır hesaplaşmasında savaşmak için uzak bir adaya paraşütle atlıyor. Oyuncular, kendi silahlarını, araçlarını ve malzemelerini bulup temizlemeli ve oyuncuları küçülen bir oyun alanına zorlayan görsel ve taktik açıdan zengin bir savaş alanında her oyuncuyu yenmelidir.

Daha ayrıntılı bilgi için Facebook, Instagram ve YouTube’daki resmi PUBG MOBILE hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Xiaomi Corporation Hakkında

Xiaomi şu anda dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi. Akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar haricinde platforma bağlı 289,5 milyon akıllı cihazla dünyanın önde gelen tüketici platformlarından biri olan AIoT (AI + IoT) platformunu kurmuştur. Yenilik ve kaliteye aynı derecede önem veren şirket, herkesin yenilikçi teknolojiyle daha iyi bir yaşam sürmesini sağlamak amacıyla, durmaksızın ulaşılabilir fiyatlara harika ürünler üretmektedir.

 

Yorumlar

Magazin Haberleri